ABSOLWENCI LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

W PELPLINIE

 

 

 

 1952

 

1.Bernacki Jurand

2.Ciepłuch Arkadiusz

3.Cieślikówna Anna

4.Główka Irena

5.Gułkowski Henryk

6.Jasiński Stefan

7.Koślicki Zbigniew

8.Lewicki Tadeusz

9.Kropidłowski Zygmunt

10.Kuziemski Franciszek

11.Masztalerz Edward

12.Nagórski Grzegorz

13.Płoszyński Józef

14.Piontek Kazimierz

15.Sobczak Zygmunt

16.Szamocka Irena

17.Zaborowski Henryk

18.Zwinogrodzki Zbigniew

19.Żuralska Elżbieta

 

1953

 

20.Bonin Jan

21.Ciepłuch Krystyna

22.Dubiela Kazimierz

23.Felska Urszula

24.Filbrandt Teresa

25.Gehrmann Zofia

26.Górnowicz Benedykt

27.Iwanek Władysław

28.Jasiński Jerzy

29.Jaszczur Janusz

30.Kalinko Romuald

31.Kwiatkowski Zbigniew

32.Labon Marceli

33.Mazur Aleksandra

34.Mroczek Agnieszka

35.Muzalewska Anna

36.Piotrzkowska Renata

37.Puczyński Roman

38.Rapicki Władysław

39.Schwoch Efrem

40.Siewierski Zbigniew

41.Serocka Anna

42.Starczewski Józef

43.Szamocka Lidia

44.Szreder Kazimierz

45.Turalski Stefan

46.Wojtaś Danuta

47.Wyczyński Kazimierz

 

1954

 

48.Bonna Zbigniew

49.Baniecki Henryk

50.Czarnecki Tadeusz

51.Dawicki Franciszek

52.Eustachiewicz Krzysztof

53.Grochowski Władysław

54.Klamann Zbigniew

55.Krużycki Henryk

56.Pańcierzyński Czesław

57.Przymus Maria

58.Rocławska Daniela

59.Ząbecki Lech

60.Żuralska Mieczysława

 

1955 

 

61.Bernacka Danuta

62.Bystrzycki Lech

63.Glonke Alojzy

64.Gołuńska Danuta

65.Haftka Mieczysław

66.Hycki Bogusław

67.Konieczny Janusz

68.Krajnik Jerzy

69.Mierzejewski Kazimierz

70.Niklas Roman

71.Oberland Alicja

72.Pieńkowski Adam

73.Rapior Andrzej

74.Rauer Krystyna

75.Stodolski Edwin

76.Talarowski Zbigniew

77.Wodzik Mirosław

78.Wróbel Jan

79.Żuk Anna

 

1956

 

80.Bambanista Halina

81.Bielińska Maria

82.Borys Tadeusz

83.Bruchwald Arkadiusz

84.Cejrowski Stanisław

85.Gniewkowski Kazimierz

86.Gulbiński Zbigniew

87.Hoppe Piotr

88.Jabłonka Jerzy

89.Klein Harry

90.Kowalska Bogusława

91.Kołodziński Remigiusz

92.Krzemiński Edward

93.Laskowski Ryszard

94.Lewicka Maria

95.Makiłła Felicja

96.Nelke Helena

97.Pawłowski Lech

98.Poznański Gerard

99.Puczyński Bogusław

100.Puczyński Bolesław

101.Rogaczewska Jadwiga

102.Rozkwitalska Wiesława

103.Sielicki Mirosław

104.Thiel Jerzy

105.Wojtaś Zbigniew

106.Wroniak Gerard

 

1957

 

107.Bettin Józef

108.Bronk Stefan

109.Busch Jadwiga

110.Ćwikliński Jan

111.Eska Czesława

112.Galiński Marian

113.Gussman Eligiusz

114.Gustowska Teresa

115.Frydrychowski Marek

116.Ignyś Izabela 

117.Kłos Andrzej

118.Kolasiński Józef

119.Konracki Stanisław

120.Kozłowska Jadwiga

121.Kozłowski Henryk

122.Łódka Benedykt

123.Malottki Maria

124.Małkowska Danuta

125.Manikowski Hieronim

126.Michna Józef

127.Migas Jerzy

128.Orlikowski Zbigniew

129.Paluchowska Maria

130.Redzimski Ludwik

131.Schroeder Andrzej

132.Sielski Janusz

133.Siewert Bogdan

134.Sikorska Anna

135.Stawicki Bronisław 

136.Stawicki Jerzy

137.Synak Antoni

138.Szczepińska Maria

139.Szulc Andrzej

140.Ubowski Kazimierz

141.Węsierska Krystyna

142.Wojtaszewska Maria 

 

1958

 

143.Bielang Maria

144.Bielecka Anna

145.Kaffka Jerzy

146.Kamrowska Aleksandra

147.Kamrowska Urszula 

148.Klimczak Henryk

149.Kondziela Maria

150.Kowalska Elżbieta

151.Kozeł Władysław

152.Kucharski Tadeusz

153.Malicka Ewa

154.Mieczkowski Grzegorz

155.Mowiński Marian

156.Mykowski Zygfryd

157.Myszewska Irena

158.Ogonowska Zofia

159.Pałubicka Alina

160.Pastewski Ryszard

161.Puczyńska Teresa

162.Rozkwitalska Maria

163.Szmidt Gertruda

164.Szmyt Krystyna

165.Urban Józef

166.Zielińska Jadwiga

167.Żuralski Jan

168.Żurawski Aleksander

169.Wojtaś Eugeniusz

 

1959

 

170.Borris Gerard

171.Dumińska Felicja

172.Gajkowski Ryszard

173.Gawlik Andrzej

174.Karaś Jerzy

175.Makowski Kazimierz

176.Orlikowska Irena

177.Pawłowski Jerzy

178.Pawłowski Marian 

179.Reimus Hieronim

180.Terpiłowska Barbara

181.Treider Ryszard

 

1960

 

182.Augustyniak Henryk

183.Bartoszek Andrzej

184.Chmielecka Zofia

185.Czarnecki Henryk

186.Dębski Janusz

187.Lange Jan

188.Ogonowska Elżbieta

189.Pastewski Zygfryd

190.Paszkowski Michał

191.Piotrowski Bogdan

192.Pomierska Krystyna

193.Rajski Ryszard

194.Sławiński Bogumił

195.Tocha Brygida

196.Wardziński Henryk

197.Wróblewicz Maria

198.Wykland Irena

 

1961

 

199.Bieliński Kazimierz

200.Bunikowski Antoni

201.Brejska Irena

202.Burdak Krystyna Wiktoria

203.Cejrowski Andrzej

204.Dyś Ewa

205.German Maria

206.Jarocki Piotr

207.Kalf Elżbieta

208.Klimowicz Maria Jolanta

209.Koschnik Ryszard

210.Kowalewska Janina

211.Krajnik Brunon

212.Krajnik Renata

213.Krzykowska Maria

214.Krzyżanowski Ryszard

215.Kuczkowski Zygmunt

216.Machalski Piotr

217.Majchrzak Henryk

218.Nabakowska Gertruda

219.Nogaś Irena

220.Pawella Jadwiga

221.Pestka Wanda

222.Rąbała Teodor

223.Rauchfleisch Waldemar

224.Reimus Jolanta Maria

225.Rzepczyński Alfons

226.Sławiński Henryk

227.Strzelecka Jadwiga

228.Tiedtke Małgorzata

229.Walczak Zygfryd

230.Wyciszkiewicz Aleksandra

 

1962

 

231.Chyła Eugenia

232.Gappa Brygida

233.Górski Henryk

234.Jańczak Krystyna

235.Jarmułkowicz Krystyna

236.Jesionowski Henryk

237.Kajetowski Andrzej

238.Klimowicz Grażyna

239.Kobylińska Halina

240.Kowalkowska Gabriela

241.Kozanecka Dorota 

242.Okowińska Irena

243.Owsiak Wendelin

244.Pasterska Krystyna

245.Puczyńska Ewa

246.Reszka Teofil

247.Rozalska Wielisława

248.Rutkowska Henrietta

249.Sikorska Urszula 

250.Staśkowska gabriela

251.Strzelecka Mirosława

252.Wardencki Waldemar

253.Wambier Anna

254.Zając Wanda

 

1963

 

255.Alfuth Jadwiga 

256.Baska Henryk

257.Bielński Stefan

258.Chylewski Tadeusz

259.Czuba Wanda

260.Czyżma Małgorzata

261.Dereszkiewucz Danuta

262.Dziura Maria

263.Felska Ewa

264.Fliess Krystyna

265.Gęborowska Maria

266.Giejsztowt Irena

267.Górska Teresa

268.Grunt Teodor

269.Kacprzak Halina

270.Kapuścińska Emilia

271.Kłodda Krystyna

272.Kondziela Ryszard

273.Knifel Teresa

274.Kwiatkowska Joanna

275.Lewicki Michał

276.Lichy Krystyna

277.Lisewska Halina

278.Lomnic Roman

279.Marszeniuk Monika

280.Nabakowska Helena

281.Pałubicka Wanda

282.Różyńska Renata 

283.Różyński Stanisław

284.Serocka Teresa

285.Sidorowicz Lucyna

286.Sielski Jan

287.Szołtun Teresa

288.Treider Krystyna

289.Wielińńska Józefa

290.Wilk Krystyna

291.Zarzeczna Urszula

292.Zielińska Krystyna

 

1964

 

293.Bańczak Zofia

294.Bernacka Barbara

295.Cabaj Alina

296.Cejrowska Barbara

297.Fiutek Maria

298.Gawlik Maria

299.Gliszczyńska Aniela

300.GucwMaria

301.Izba Barbara

302.Jurczyńska Felicja

303.Kotowska Barbara

304.Kuczkowska Halina

305.Kwiatkowska Helena

306.Lasota Marian

307.Leppert Janina

308.Luberda Zofia

309.Małecki Zenon

310.Matuła Teresa

311.Mądrzejewska Gabriela

312.Michalak Danuta

313.Mikulska Alicja

314.Mykowska Urszula

315.Nagajewska Ewa

316.Niziołek alicja

317.Piontek Andrzej

318.Płotczyk Honorata

319.Przybylak Halina

320.Sommer Janina

321.Szumacher Lidia

322.Szumal Maria

323.Ubowska Maria

324.Wesołowska Teresa

325.Wiecka Daniela

326.Witkpwski Jerzy

327.Woyczikowski Brunon

328.Zając Lech

 

1965

 

329.Adamowska Bożena 

330.Basendowska Maria

331.Bogalecka Mirosława

332.Brzeziński Jerzy

333.Chojnacka  Krystyna

334.Chyła Krystyna

335.Cynka Urszula

336.Cysewska Urszula

337.Dukowski Wojciech

338.Flisiuk Anna

339.Flisiuk  Mateusz

340.Fortuna Maria

341.Gawroński Jerzy 

342.Guz Tadeusz

343.Hegele Barbara

344.Iskrzyńnska Teresa

345.Janowski Kazimierz

346.Jelito Jadwiga

347.Kac Ewa

348.Kaczmarowska Barbara

349.Kaliszewska Jolanta

350.Kapuścińska Bogumiła

351.Kawałkowska Teresa

352.Knitter Maria

353.Kłodnicki Waldemar

354.Kondziela Cecylia

355.Koślicki Marek

356.Krauze Urszula

357.Krauze Kazimierz

358.Kręcisz Wiesław

359.Langowska Renata

360.Ligmanowska Ewa

361.Luberda Zofia

362.Mania Jadwiga

363.Mastalerz Józefa

364.Milewska Krystyna

365.Netkowska Krystyna

366.Olczak Romualda

367.Ostrode Barbara

368.Pałubicka Anna

369.Pałubicka Grażyna

370.Poteralska Teresa

371.Piłat Edmund

372.Rachwał Stanisław

373.Reimus Maria

374.Rynkiewicz Józef

375.Sielski Stanisław

376.Studzińska Elżbieta

377.Szwoch Irena

378.Warczak Urszula

379.Wiecka Maria

380.Wojtaś Krystyna

381.Wyka Janusz

 

1966

 

382.Bazanek Lidia

383.Bukowska Halina

384.Chyła Jadwiga

385.Ciara Danuta

386.Czapski Henryk

387.Deka Halina

388.Dudyńska Elżbieta

389.Fidos Irena

390.Gierszewska Ewa

391.Glich Henryk

392.Gładysz Zofia

393.Grzywalska Urszula

394.Humin Halina

395.Imianowska Małgorzata

396.Jarczewska Barbara

397.Jedynak Ryszard

398.Jurczyńska  Danuta

399.Kaczmarska Maria

400.Konofał Stanisław

401.Kowalska Maria

402.Krocz Krystyna

403.Król Rozalia

404.Laskowska Barbara

405.Lamkiewicz Irena

406.Łepek Krystyna

407.Machowiec Danuta

408.Malinowski Roman

409.Manuszewska Danuta

410.Mańkowska Ewa

411.Murzydło Kazimierz

412.Niski Zygmunt

413.Osowska Cecylia

414.Osowski Edmund

415.Pajkert Joanna

416.Paradowska Barbara

417.Poteralska Zofia

418.Rozkwitalski Ludwik

419.Rybicka Jadwiga

420.Siwiec Wiesław

421.Smolińska Teresa

422.Sobiechowska Danuta

423.Stankiewicz Stanisława

424.Szachta Jan

425.Szlabowska Danuta

426.Szczodrowski Stefan

427.Śledź Cecylia

428.Urban Stefania

429.Wiśniewska Gabriela

430.Wojtczak Anna

431.Wysocka Wanda

 

1967  

 

432.Adamowski Adam

433.Araszkiewicz Andrzej

434.Armgardt Wanda

435.Baczewska Irena

436.Badziąg Bożena

437.Basaj Wanda

438.Bourguais Magdalena

439.Cabaj Bogdan

440.Chabowska Danuta

441.Cieślewicz Grażyna

442.Cybulska Zofia

443.Czapiewska Maria

444.Ćwikliński Tadeusz

445.Felski Marek

446.Furman Urszula

447.Gaweł Lidia

448.Glock Maria

449.Gosz Roman

450.Grunt Kazimierz

451.Grzęda Janusz

452.Haza Ewa

453.Jabłońska Barbara

454.Jagoda Sabina

455.Jakubiak Krystyna 

456.Janowska Halina

457.Klofczyński Jerzy 

458.Kłucińska Danuta

459.Konofał Józef

460.Kozłowska Bożena

461.Krajnik Elżbieta

462.Krajnik Krystyna

463.Krajnik Wiesława

464.Krasiński Edmund

465.Krzyżanowska Renata

466.Kukula Regina

467.Laskowski Ryszard

468.Lokś Helena

469.Luberda Zdzisława

470.Łepek Irena

471.Marszałek Arkadiusz

422.Mederska Anna

473.Nalborska Kazimiera

474.Owsiak Jan

475.Pająk Anna

476.Pałubicki Wojciech

477.Pelowski Adam

478.Pstrong Stanisław

479.Radojewska Mirosława

480.Rułka Marianna

481.Sak Jan

482.Seroka Danuta

483.Sidorowicz Stanisław

484.Sławińska Bożena

485.Smugała Ewa

486.Śliwa Ewa

487.Tomaszewsak Ewa

488.Toporowski Benedykt

489.Trejmak Lila

490.Tymoszczuk Krystyna

491.Wąchalska Wiesława

492.Waśniewski Zdzisław

 

1968

 

493.Balcer Stanisław

494.Barwikowska Barbara

495.Bednarek Krystyna

496.Bielska Grażyna

497.Ciechanowska Bernadeta

498.Czyżma Jolanta

499.Demska Bożena

500.Fidos Maciej

501.Grabowska Anna

502.Gregorkiewicz Zdzisław

503.Janiszewska Maria

504.Jurczyńska Jolanta

505.Kajut Zdzisława

506.Kapuściński Jarosław

507.Kłos Wirginia

508.Kośnik Danuta

509.Krajnik Grażyna

510.Kreft Alicja

511.Kukliński Tadeusz

512.Laskowski Andrzej

513.Liebner Urszula 

514.Marszałek Maria

515.Milewska Jolanta

516.Mądrzejewska Ewa

517.Nagórska Elżbieta

518.Paszek Andrzej

519.Pawłowska Stanisława

520.Pawlik Kazimierz

521.Pykron Lidia

522.Rompa Ewa

523.Różdżyńska Ewa

524.Sedlewska Maria

525.Seroka Teresa

526.Sielska Anna

527.Smolińska Maria

528.Sobuś Józef

529.Stanek Ewa

530.Szczeblewski Tadeusz

531.Szucka Maria

532.Szulc Alicja

533.Szyc Krystyna

534.Talaś Zygmunt

535.Trocka Henryka

536.Tyburska Jadwiga

537.Wiecka Ewa

538.Winter Barbara

539.Zaniewska Janina

540.Zapolski – Downar Witold

541.Zięba Genowefa

542.Zynke Elżbieta

 

1969

 

543.Augustyniak Franciszek

544.Baniecka Aleksandra

545.Bartoszek Wiesław

546.Bober Barbara

547.Bogalecki Arkadiusz

548.Brosze Ryszard

549.Bugajska Emilia

550.Bunikowska Barbara

551.Cabaj Maria

552.Cieniuch Urszula

553.Cieślewicz Stefan

554.Cyrson Marian

555.Dąbrowski Tadeusz

556.Dereszkiewicz Janina

557.Driewit Gertruda

558.Ernest Wacław

559.Fliess Anna

560.Gawlik Elżbieta

561.Glaza Wanda

562.Haase Mirosława

563.Haza Urszula

564.Jaszczerska Joanna

565.Kaffka Urszula

566.Kalamat Lidia

567.Kamińska Maria

568.Klein Urszula

569.Kłodda Ewa

570.Kłos Elżbieta

571.Kotlenga Magdalena

572.Kraszewska Wiesława

573.Krocz Hubert

574.Kuczkowski Jerzy

575.Laskowski Tadeusz

576.Lisewska Barbara

577.Lotkowski Romuald

578.Lubiński Norbert

579.Małkiewicz Ewa

580.Michniewska Maria

581.Muchowska Maria

582.Muszyńska Ewa

583.Mykowska Maria

584.Myszewska Maria

585.Nowakowska Bernadeta

586.Nykiel Teresa

587.Olech Stanisław

588.Osipiak Danuta

589.Ostrode Jan

590.Pajkert Witold

591.Pałubicki Tadeusz

592.Pastuszko Barbara

593.Pawłowska Krystyna

594.Piotrowski Ryszard

595.Prus – Wiśniewska Elżbieta

596.Puczyńska Maria

597.Rąbała Maria

598.Różdżyńska Danuta

599.Serocki Jerzy

600.Seroka Renata

601.Sielski Andrzej

602.Śliwa Lidia

603.Słowikowska Ewa

604.Steller Teresa

605.Synak Jan

606.Szałas Teresa

607.Szatkowska Bożena

608.Szwarc Henryk

609.Tomaszewska Krystyna

610.Tomecki Stanisław

611.Urbaniak Grzegorz

612.Wallas Mariola

613.Waśniewska Halina

614.Włostowski Maciej

615.Wotaś Jan

616.Wysocki Rufin

617.Zyntek Andrzej

618.Żurek Maria

 

1971 

 

619.Borowska Jolanta

620.Czerwińska Lidia

621.Demska Elżbieta

622.Glich Halina

623.Hasa Andrzej

624.Hildebrandt Jerzy

625.Jurczyńska Maria

626.Jurek Maria

627.Krajnik Ewa 

628.Kurowska Ewa

629.Landowska Krystyna

630.Leczkowska Gabriela

631.Leszczyńska Barbara

632.Lewandowska Ewa

633.Lichosyt Eugeniusz

634.Lubińska Maryla

635.Łepek Zdzisław

636.Modrzejewska Ewa

637.Myszewski Andrzej

638.Nagajewska Anna

639.Richter Urszula

640.Samulewska Bożena

641.Sarnowska Danuta

642.Urbańska Kazimiera

643.Wanke Lucyna

644.Wiśniewska Maria

645.Woyczikowski Janusz

646.Zielińska Ewa

 

1972

 

647.Baniecka Krystyna

648.Bielecka Halina

649.Braun Adam

650.Chmielecka Krystyna

651.Choszcz Franciszek

652.Cybulska Barbara

653.Czyżma Izabella

654.Dunajska Anna

655.Glaza Felicja

656.Głowacka Renata

657.Hirszh Jolanta

658.Jelitto Jacek

659.Kaczmarska Lidia

660.Kamińska Halina

661.Karczyńska Maria

662.Kinowska Irena

663.Kirszenstein Andrzej

664.Koczwara Zygmunt

665.Kołosowska Grażyna

666.Kondziela Grażyna

667.Konopka Teresa

668.Kosznik Maria

669.Kotlenga Małgorzata 

670.Kowalska Ewa

671.Kuchta Zofia

672.Leszczyńska Maria

673.Litwińska Maria

674.Maciejewska Anna

675.Mielke Elżbieta

676.Mierzwicka Barbara

677.Muszyńska Renata

678.Muzyka Krystyna

679.Ortmann Zenon

680.Ośka Danuta 

681.Połomska Elżbieta 

682.Pstrong Józef

683.Raszeja Wiesława

684.Seroka Aniela

685.Serwin Zofia

686.Stangenberg Romana

687.Suchecka Maria

688.Szczodrowska Natalia

689.Szmyt Mirosława

690.Szuk Janina

691.Szuk Renata

692.Tandecka Ewa

693.Targowski Tadeusz

694.Wanke Judyta

695.Wiecka Elżbieta

696.Wiśniewska Krystyna

697.Zbikowska Teresa 

698.Zelewska Bogumiła

699.Zieliński Jan

 

1973

 

700. Altrok Grażyna 

701.Armgardt Ewa

702.Benyskiewicz Lidia

703.Bielski Tomasz

704.Borowska Elżbieta 

705.Borowska Grażyna

706.Chrzanowska Krystyna

707.Daszkowski Mieczysław

708.Dworakowska Gabriela

709.Dzielska Maria

710.Gardzielewski Andrzej

711.Glock Barbara

712.Góral Anna

713.Grudzińska Celina

714.Guz Barbara

715.Hering Lidia

716.Hildebrandt Hanna

717.Kaffka Konrad

718.Kisielewska Grażyna

719.Kłos Halina

720.Koczwara Janusz

721.Kowalczyk Jolanta

722.Laniecka Kazimiera

723.Lotkowska Hanna

724.Makowska Beata

725.Malinowska Maria

726.Matuszewska Jadwiga

727.Mieszczyńska Aleksandra 

728.Myszewska Anna

729.Ormińska Sabina

730.Piesik Zofia

731.Portee Stefania

732.Poznańska Daniela

733.Rompa Stefan

734.Richter Grażyna

735.Różdżyńska Maria

736.Sadowska Ewa

737.Schulz Aleksandra

738.Slosarska Halina

739.Steller Elżbieta

740.Szachta Dobrosława

741.Szczecińska Renata

742.Warnke Małgorzata

743.Wilczewski Janusz

744.Wiśniewska Małgorzata

745.Wojka Stefan

746.Zborała Arleta

747.Zibur Gertruda

 

1974

 

748.Baniecka Barbara

749.Berenthał Adam

750.Demska Jolanta

751.Derlecka Aleksandra

752.Dietrich Janina

753.Drozdowska Łucja

754.Dworakowska Ewa

755.Gapa Lidia

756.Golbiak Bożena

757.Grobelna Celina

758.Hildebrandt Grażyna

759.Jurek Władysława

760.Karczyńska Ludwika

761.Kitta Iwona

762.Klepacka Teresa

763.Klińska Halina

764.Kornacka Elżbieta

765.Korytowska Hanna

766.Kosedowski  Zbigniew 

767.Kotlewska Lidia

768.Krajnik Judyta

769.Krauze Aleksandra

770.Kriger Andrzej 

771.Kuczkowska Elżbieta

772.Kwaśniewska Teresa

773.Lewandowska Ewa

774.Litkiewicz Ewa

775.Łusiewicz Halina

776.Mądrzejewska Bożena

777.Mederska Elżbieta

778.Mizera Danuta

779.Murawska Mirosława

780.Nath Regina

781.Niemaszyk Alojzy

782.Orłowska Ewa

783.Orłowski Mieczysław

784.Partyka Ewa

785.Piotrowska Krystyna

786.Potulski Edward

787.Pruszak Daniela

788.Raczkowski Miłosz 

789.Radomska Bożena 

790.Reimus Bogumiła

791.Rogalewska Anna

792.Studzińska Krystyna

793.Sychta Stefania

794.Szczypiński Krzysztof

795.Szwoch Anna

796.Szlabowski Kazimierz

797.Śliwa Halina

798.Ślizewska Danuta

799.Tobiańska Barbara

800.Walter Elżbieta

801.Warczak Adela

802.Wątka Renata

803.Wicenbach Łucja

804.Woźniak Grażyna

805.Wyczyńska Grażyna

806.Zborała Małgorzata

807.Ziółkowska Wiesława

808.Żółtkowska Barbara

 

1975

 

809.Chojnacka Maria

810.Głowińska Alicja

811.Grzegorzewska Małgorzata

812.Guzińska Wiesława

813.Jabłońska Elżbieta

814.Jerzyna Zbigniew

815.Kasper Irena

816.Kloskowska Teresa

817.Koksa Bożena

818.Kos Zofia

819.Kowalska Bożena

820.Krauze Marzena

821.Kurpias Halina

822.Kuśmierczuk Bożena

823.Litawa Maria

824.Markowska Jolanta

825.Marula Renata

826.Nędza Halina

827.Owsiak Leopold

828.Paluszkiewicz Ewa

829.Pawlik Grażyna

830.Pruszak Tadeusz

831.Pstąg Hanna

832.Schulmann Elżbieta

833.Sielski Roman

834.Siemaszko Irena

835.Studzińska Elżbieta

836.Szachta Ewa

837.Ścisłowski Marek

838.Waldmann Grażyna

839.Waldmann Irena

840.Wesołowska Maria

841.Wojtaś Maria

 

1976 

 

842.Alberska Jolanta

843.Bartoszek Grażyna

844.Blum Danuta

845.Borys Janina

846.Borys Teresa

847.Bruchwalska Ewa

848.Chojnacka Maria

849.Chyła Zygfryd

850.Cyperska Helena

851.Dietrich Maria

852.Dyngosz Irena

853.Einbacher Krzysztof

854.Górski Jacek

855.Hildebrandt Krzysztof

856.Jankowska Krystyna

857.Jelitto Zofia

858.Kamiński Andrzej

859.Kamiński Jacek 

860.Kitzeman Barbara

861.Kosecki Krzysztof

862.Kosmalska Jolanta

863.Kufla Bogumiła

864.Magdziarz Maria

865.Michalak Jerzy

866.Muszyński Henryk

867.Noch Elżbieta

868.Rogalewska Jolanta

869.Sikorska Lucyna

870.Strójwąs Małgorzata

871.Studziński Jan 

872.Szulc Longina

873.Szwoch Krystyna

874.Śledź Mariusz

875.Wasilewska Wiesława

876.Wiecka Barbara

877.Wieczorek Alicja

878.Wojtyło Cecylia

879.Wysocka Lidia

880.Zielińska Danuta

881.Znaniecka Danuta

882.Zyntek Ireneusz

 

1977

 

883.Białkowski Mirosław

884.Blacha Maria

885.Bober Elżbieta 

886.Borys Barbara

887.Borys Elżbieta

888.Ciecholewska Maria

889.Czapiewska Teresa

890.Czwojda Zdzisława

891.Eska Violetta

892.Friedrich Joanna

893.Głowińska Maria

894.Golińska Alicja

895.Grochowska Renata

896.Grucza Zyta

897.Guzowska Teresa

898.Jaśkowiak Andrzej

899.Judzińska Bożena

900.Kleister Anna

901.Klein Marek

902.Klofczyńska Anna

903.Kosecka Barbara

904.Lesman Roman

905.Lewicka Mirosława

906.Meske Wiesław

907.Motyka Alina

908.Muzyka Halina

909.Owsiak Eugeniusz

910.Piotrowski Roman

911.Portee Aleksandra

912.Rolnik Grażyna 

913.Sielicka Izabella

914.Socha Wiesława

915.Solecki Adam

916.Świątek Wiesław

917.Walters Stefan

918.Zwolak Celina

919.Żynda Jolanta

 

1978

 

920.Bulczak Renata

921.Czapiewska Elżbieta

922.Czechowska Emilia

923.Dereszkiewicz Anna

924.Dworakowska Bogumiła

925.Farbisz Janina

926.Gąsiorowski Marek

927.Grabowska Maria

928.Grabowski Dariusz

929.Hildebrandt Jolanta

930.Jasińska Maria

931.Kasper Loretta

932.Kittowska Janina

933.Klein Maria

934.Koczakowki Henryk

935.Laskowska Wiesława

936.Łepek Gertruda 

937.Mazurek Anna

938.Milewska Barbara

939.Pellowska Jolanta

940.Piotrzkowska Ewa

941.Prill Bożena

942.Radzewicz Gabriela

943.Respondek Waldemar

944.Rodnicka Renata

945.Sieger Ryszard

946.Szambowska Hanna

947.Szkodowska Hanna

948.Urban Romana

 

1979

 

949.Blum Marzenna

950.Bornowska Grażyna

951.Bryńska Jolanta

952.Cylka Iwona

953.Dietrich Małgorzata

954.Filistowicz Adam

955.Grabowska Emilia

956.Hibner Ewa

957.Kabat Elżbieta

958.Kalinko Beata

959.Kamińska Małgorzata

960.Kleister Joanna

961.Kriger Bożena

962.Kuniszewsk Andrzej

963.Lemańczyk Wojciech

964.Lewicka Halina

965.Łangowska Maria

966.Modrzejewska Mirosława

967.Mrozek Bożena

968.Nabakowski Roman

969.Olech Anna

970.Raczkowska Małgorzata

971.Sak Ewa

972.Schroeder Witold

973.Strehlke Krystyna

974.Szczęsna Eleonora

975.Świtała Gabriela

976.Wilczewska Magdalena

977.Wierzbicki Edward

978.Wysocka Mirosława

979.Zielińka Danuta

980.Zielińska Maria

 

1980

 

981.Budziszewska Danuta

982.Cylka Barbara

983.Czaja Grażyna

984.Dzikiewicz Ewa

985.Grzonka Danuta

986.Gwizdała Krzysztof

987.Igielska Jolanta

988.Jelitto Barbara

989.Jeszka Genowefa

990.Kadzikowski Wojciech

991.Kamińska Katarzyna

992.Kozik Mirosław

993.Kwidziński Adam

994.Lichy Mirosław 

995.Makowska Jolanta

996.Meske Lucyna

997.Noch Regina

998.Pellowska Mirosława

999.Rozkowińska Barbara

1000.Rzaniecki Gerard

1001.Sadowska Marzena

1002.Sasinowska Elżbieta

1003.Zielińska Anna

1004.Zielińska Izabela

 

1981

 

1005.Białkowska Kornelia

1006.Chochór Jolanta

1007.Chołocińki Grzegorz

1008.Donarska Elżbieta

1009.Gosz Mirosław

1010.Górska Jolanta

1011.Janeczek Jolanta

1012.Kamińska Maria

1013.Kozłowska Izabela

1014.Leszczyńska Lucyna

1015.Linke Renata

1016.Listewnik Jacek

1017.Łącki Mariusz

1018.Molak Leszek

1019.Noch Stefania

1020.Piechowska Renata

1021.Plutowski Krzysztof

1022.Rozkwitalska Elżbieta

1023.Rutkowska Joanna

1024.Szymczak Małgorzata

1025.Szykowski Krzysztof

1026.Żynda Edyta

 

1982

 

1027.Alfuth Tomisław

1028.Błędzki Dariusz

1029.Borkowska Danuta

1030.Cichosz Carmena

1031.Czarnecka Elżbieta

1032.Donarski Zdzisław

1033.Gajewska Mirosława

1034.Gerigk Hanna

1035.Grabowski Władysław

1036.Grudzień Andrzej

1037.Gurzyńska Jolanta

1038.Kminikowska Ewa

1039.Kozon Natalia

1040.Leczkowska Mirella

1041.Michna Grzegorz

1042.Racka Wiesława

1043.Strójwąs Piotr

1044.Szczygeł Julita

1045.Szumacher Marek

1046.Warczak Wiesław

1047.Wons Henryka

1048.Zubrzycka Aleksandra

 

1983

 

1049.Bielińska Krystyna 

1050.Burczyk Iwona

1051.Dunajski Jarosław

1052.Fronckiewicz Irena

1053.Gajkowska Mirosława

1054.Gussmann Helena

1055.Gutkowska Hanna

1056.Jaśkowiak Jolanta

1057.Jażdżewska Grażyna

1058.Kozłowska Gabriela

1059.Krajnik Ewa

1060.Krauze Amadeusz

1061.Labudda  Beata

1062.Modzelewska Ewa

1063.Morawska Dorota

1064.Myśliwiec Maria

1065.Neumann Wioletta

1066.Olszewska Iwona

1067.Pawella Danuta

1068.Renk Marek

1069.Seroka Jolanta

1070.Strójwąs Krzysztof

1071.Szczygeł Danuta

1072.Szumacher Lucyna

1073.Urban Irmina

1074.Wiśniewska Anna

1075.Wróblewski Marek

 

1984

 

1076.Arent Włodzimierz

1077.Czaja Bożena

1078.Chyła Krystyna

1079.Chroboczek Jarosław

1080.German Krzysztof

1081.Hejducka Lidia

1082.Klin Ewa

1083.Krakowski Dariusz

1084.Karpus Ewa

1085.Lemańczyk Grzegorz

1086.Olszewski Marek

1087.Piernicka Katarzyna

1088.Plutowska Grażyna

1089.Plutowski Jarosław

1090.Poniatowski Kazimierz

1091.Rozkwitalska Renata

1092.Rybarska Emilia 

1093.Stuba Dariusz 

1094.Sulewski Sylwester

1095.Sikorska Aleksandra

1096.Sykutera Ireneusz

1097.Szwarc Teresa

1098.Szymkowski Arkadiusz

1099.Szyszkowski Sławomir

1100.Umerska Agnieszka 

1101.Werner Grzegorz

1102.Winkelmann Ewa

1103.Wydrowska Beata

 

 

1985

 

1104 Barra Marzenna

1105 Chyła Teresa

1106 Demski Romuald

1107 Denis Iwona

1108 German Bogdan

1109.Glaner Iwona

1110.Hinz Jacek

1111.Koczorowska Izabela

1112.Krużycka Renata

1113.Langowski Arkadiusz

1114.Mazurek Michał

1115.Modliszewska Sławomira

1116.Modrzińska Anna

1117.Noch Wojciech

1118.Nowak Maciej

1119.Pańczyk Wojciech

1120.Popów Sylwia

1121.Radomska Danuta 

1122.Szulz Beata

1123.Seroka Zbigniew

1124.Strójwąs Wojciech

1125.Szatkowska Alicja

1126.Szitenhelm Mirosław

1127.Topolski Wojciech

1128.Urban Barbara

1129.Wiśniewski Stanisław

 

1986

 

1130.Balcerzak Ireneusz

1131.Bembenek Katarzyna

1132.Benke Aleksandra

1133.Czerniejewska Beata

1134.Delewska Arleta

1135.Demska Renata

1136.Dunajski Maciej

1137.Heyna Mariola

1138.Kalf Ireneusz

1139.Kitzler Joanna

1140.Kuchta Małgorzata

1141.Kuplińska Dorota

1142.Muczyńska Katarzyna

1143.Ossowska Jolanta

1144.Owicka Alicja

1145.Piontek Lucyna

1146.Puchowski Tomasz

1147.Rąbała Anna

1148.Rąbała Dorota

1149.Rybka Jarosław

1150.Solecka Marlena 

1151.Szymańska Lilla

1152.Topolska Alicja

 

1987

 

1153.Boettcher Dorota

1154.Bronk Grażyna

1155.Cemka Jolanta

1156.Chmielecka Mariola

1157.Choińska Barbara

1158.Czajka Dariusz

1159.Doria – Dernałowicz Robert

1160.Dunajska Danuta

1161.Guz Grażyna

1162.Hertel Łucja

1163.Kalinowska Beata

1164.Kaszowicz Jacek

1165.Kocur Jolanta

1166.Koślicka Beata

1167.Mokwa Ewa

1168.Nagórska Mariola

1169.Nakielska Lucyna

1170.Olszewski Jarosław

1171.Rozkwitalska Ryszarda

1172.Rzaniecka Wiesława

1173.Schulz Katarzyna

1174.Szarmach Wioletta

1175.Świerczyńska Izabela

1176.Worzała Andrzej 

1177.Żyła Anna

 

1988

 

1178.Baranowska Beata

1179.Bryńska Beata

1180.Bujnarowska Magdalena

1181.Byczkowska Edyta

1182.Dawicka Hanna

1183.Dunajski Andrzej

1184.Jarocka Dorota

1185.Klamann Wioletta

1186.Koch Maria

1187.Korsak Arkadiusz

1188.Kowalewski Mariusz

1189.Lipska Anna

1190.Łochowicz Elżbieta

1191.Mierzejewska Barbara

1192.Morawska Małgorzata

1193.Morawska Teresa

1194.Mrówczyński Artur

1195.Nabakowska Ewa

1196.Nakielska Anna

1197.Owsiak Beata

1198.Owsiak Danuta

1199.Paszkowska Katarzyna 

1200.Popielińska Danuta

1201.Porębski Arkadiusz

1202.Puchalska Lucyna

1203.Radtke Beata

1204.Ryż Anna

1205.Sadowski Marek

1206.Sarach Lucyna

1207.Szitenhelm Kazimierz

1208.Szramka Barbara

1209.Szkramke Danuta

1210.Śledziewska Anna

1211.Wyczyńska Mariola

 

1989

 

1212.Chmielewicz Romana

1213.Demska Jolanta

1214.Dąbrowska Barbara

1215.Dziel Anna

1216.Grudzień Małgorzata

1217.Gwizdalska Beata

1218.Jarocka Beata

1219.Kardyś Joanna

1220.Kielmann Alina

1221.Knurowska Beata

1222.Koniecka Katarzyna

1223.Korsak Ewa

1224.Łochowicz Lidia

1225.Manuszewska Lucyna

1226.Noch Małgorzata

1227.Puchalska Aleksandra

1228.Radomski Roman 

1229.Ryż Alicja

1230.Stosik Wioletta

1231.Szarafińska Izabela

1232.Szczuka Wioletta

1233.Szulkowska Marcelina

1234.Świtała Jacek

1235.Wasiuk Katarzyna

1236.Zachajka Anna

1237.Zymborowska Elżbieta

 

1990

 

1238.Badziag Artur

1239.Balicka Beata

1240.Białkowska Izabela

1241.Brosze Dorota

1242.Czajka Mariusz

1243.Czarnecka Anna

1244.Delewska Anna

1245.Dembek Lucyna

1246.Górski Dariusz

1247.Grucza Mariusz

1248.Guz Wiesława

1249.Hirsz Wojciech

1250.Huebner Joanna

1251.Iwanowska Idalia

1252.Jędrzejewski Leszek 

1253.Klein Marcin 

1254.Koczorowska Karina

1255.Kubacka Andrzej

1256.Lewandowska Anna

1257.Mazurowski Kazimierz

1258.Mikołajczyk Dorota

1259.Mistelska Jolanta

1260.Nabakowska Barbara

1261.Nagórska Natalia

1262.Noch Sylwia

1263.Nowak Małgorzata

1264.Ogonowska Małgorzata

1265.Osiak Anna

1266.Roskwitalska Alicja

1267.Sławińska Dorota

1268.Solecki Sławomir 

1269.Sząszor Katarzyna

 

1991

 

1270.Adamczyk Arnold

1271.Baran Beata

1272.Borkowski Adam 

1273.Chmielecki Krzysztof

1274.Dombrowska Halina

1275.Engiel Iwona

1276.Gzella Beata

1277.Jabłonka Marek

1278.Jędrzejczyk Anna

1279.Karczewska Monika

1280.Maciejewska Beata

1281.Mistelska Justyna

1282.Nalborska Katarzyna

1283.Nagiel Agnieszka 

1284.Nabakowska Iwona

1285.Noch Ewelina

1286.Pstrong Teresa

1287.Pyra Agnieszka

1288.Reszka Anna

1289.Rutkowska Hanna

1290.Szymańska Dorota

1291.Szytenhelm Brygida 

1292.Weroniecka Sylwia

1293.Włostowski Jarosław

1294.Zaborowski Tomasz

 

1992

 

1295.Adamczyk Małgorzata

1296.Balcerzak Joanna

1297.Bugajska Barbara

1298.Czyżewska Edyta

1299.Flisik Monika

1300.Gardzielewska Katarzyna

1301.Góralczyk Mirosław

1302.Grabowska Anna

1303.Gunia Izabela

1304.Jabłonka Piotr

1305.Januszewska Barbara

1306.Jendyk Ewa

1307.Laskowska Kamila

1308.Markowska Joanna

1309.Mikołajczyk Kamila

1310.Musolf Katarzyna

1311.Myga Maciej

1312.Olczyk Iwona

1313.Rybińska Aneta

1314.Schwarz Bożena

1315.Słotwińska Anna

1316.Snaza Patrycja

1317.Szufrajda Justyna

1318.Szweda Tomasz

1319.Wańczyk Magdalena

1320.Weroniecka Żaneta

1321.Wrzosek Anna

 

1993

 

1322.Bartoszek Aneta

1323.Behrendt Edyta

1324.Chmielecki Wojciech

1325.Dąbrowska Sylwia

1326.Dettlaff Joanna

1327.Domachowska Emilia

1328.Farysej Remigiusz

1329.German Janusz

1330.Gers Rafał

1331.Giełdon Karolina

1332.Glock Tomasz

1333.Grudniewski Tomasz

1334.Halbe Karolina

1335.Januszewska Joanna

1336.Juwa Marcin

1337.Kabat Andrzej

1338.Krasnopolska Julita

1339.Kosecka Aurelia

1340.Kozioł Barbara

1341.Kuczkowska Mariola

1342.Kulak Romuald

1343.Lewicka Monika

1334.Mazurowska Dorota

1345.Mikulska Magdalena

1346.Noch Rafał

1347.Peka Elwira

1348.Pliszka Elżbieta

1349.Reszke Sławomira

1350.Rutkowska Anita

1351.Sadowska Katarzyna

1352.Sobczak Agnieszka 

1353.Siejka Beata

1354.Staniszewska Edyta

1355.Stopińska Liliana

1356.Sząszor Lucyna

1357.Szlagowski Sebastian

1358.Werner Tomasz

1359.Wysocki Artur

 

1994

 

1360.Baniecka Danuta

1361.Chmielecka Agnieszka

1362.Chmura Joanna

1363.Domachowski Józef

1364.Erdanowska Sylwia

1365.Glaner Marzena

1366.Górska Małgorzata

1367.Imianowska Lucyna

1368.Jędrzejewska Urszula

1369.Kalf Magdalena

1370.Kłopotek Renata

1371.Koleczka Sławomir

1372.Kortas Olimpia

1373.Krzykowski Tomasz

1374.Kuczkowska Alicja

1375.Litz Elwira

1376.Mazurowski Jakub

1377.Nowak Żaneta

1378.Ogińska Małgorzata

1379.Pladwig Patrycja

1380.Pestka Żaneta

1381.Rogaczewska Marzena

1382.Stanuch Maciej

1383.Sysa Joanna

1384.Szumacher Justyna

1385.Wysocka Dorota

1386.Wysocka Kinga

 

1995

 

1387.Bałdowska Justyna

1388.Baniecki Marcin

1389.Baniecki Marek

1390.Bieliński Rafał

1391.Bobrowska Magdalena

1392.Brosze Kinga

1393.Ciechanowska Sulisława

1394.Ćwiklińska Beata

1395.Detlaf Hanna

1396.Dettlaff Kornelia

1397.Dombrowska Krystyna

1398.Donarska Danuta

1400.Drespa Sylwia

1401.Flisik Małgorzata

1402.Glock Anna

1403.Imianowska Justyna

1403.Iżewska Monika

1404.Jaśniewski Remigiusz

1405.Kaszowicz Agata

1406.Kozioł Zofia

1407.Kreja Joanna

1408.Kubacka Katarzyna

1409.Laniecki Marcin

1410.Lemańczyk Agnieszka

1411.Lisewska Dorota

1412.Machnikowski Andrzej

1413.Macuk Daniel

1414.Mania Sławomir

1415.Masztalerz Katarzyna

1416.Mechlińska Ilona

1417.Megger Justyna

1418.Meyer Ewa

1419.Mikulski Robert

1420.Momont Wioletta

1421.Myszewska Alina

1422.Olszewski Tomasz

1423.Osowska Barbara

1424.Owicka Danuta

1425.Piernicka Ewelina

1426.Piontek Danuta

1427.Piontkowska Joanna

1428.Ponczek Justyna

1429.Rąbała Elżbieta

1430.Rodak Małgorzata

1431.Schwarz Katarzyna

1432.Skrzypkowski Daniel

1433.Sławiński Michał  

1434.Stoboy Katarzyna

1435.Szczęsna Izabella

1436.Szczodrowska Joanna

1437.Szczypior Dorota

1438.Szuta Katarzyna 

1439.Świąder Piotr

1440.Zgoda Agnieszka

1441.Ziembicka Monika

 

1996

 

1442.Bałdowski Dariusz

1443.Baniecka Urszula

1444.Bartoszewski Krzysztof

1445.Bembenek Monika

1446.Biedna Katarzyna

1447.Bielińska Anna

1448.Bielska Joanna

1449.Bochniak Jarosław

1450.Boldt Katarzyna 

1451.Bronka Joanna

1452.Chabowski Marek

1453.Chmielecka Monika

1454.Cylman Iwona

1455.Cymanowski Wojciech

1456.Ćwikliński Marek 

1457.Demski Patryk

1458.Fibich Agnieszka

1459.Galińska Ewa

1460.Gendek Maciej

1461.Gębala Beata

1462.Grudniewska Izabela

1463.Hibner Beata

1464.Imianowska Sylwia

1465.Kaczmarek Joanna

1466.Kądziela Adam

1467.Kędzierski Arkadiusz

1468.Kiedrowska Dorota

1469.Kołomańska Wioletta

1470.Kosiedowski Marcin

1471.Kotlicka Monika

1472.Kredkowski Adam

1473.Leszczyńska Katarzyna

1474.Lewandowska Anna

1475.Lewczuk Rafał

1476.Lodko Katarzyna

1477.Małecka Wioletta

1478.Mederska Joanna

1479.Noch Karolina

1480.Osowski Adam

1481.Pauch Justyna

1482.Piontek Julita

1483.Pobłocka Katarzyna

1484.Pustkowska Justyna

1485.Radomski Michał 

1486.Reszka Beata

1487.Rogowska Agnieszka

1478.Rynowiecka Judyta

1489.Rynowiecka Monika

1490.Sasinowska Dorota

1491.Sarkowicz Marcin

1492.Schreiber Barbara

1493.Sławińska Dorota

1494.Słowikowska Katarzyna

1495.Szwoch Katarzyna

1496.Świtała tomasz

1497.Waśniewski Leszek

1498.Wentowski Dionizy

1499.Wichrowska Anna

1500.Wojtaś Justyna

1501.Ziembicka Agnieszka

 

1997

 

1502.Baczewska Katarzyna

1503.Baczewski Dawid

1504.Bielski Szymon

1505.Biernat Ewa

1506.Brajsa Adam

1507.Burakowski Marcin

1508.Czapiewska Alicja

1509.Detlaf Katarzyna

1510.Dębiak Joanna

1511.Dyk Gabriela

1512.Glamowska Dorota

1513.Glock  Monika

1514.Gołuńska Lucyna

1515.Góra Anna

1516.Górski Krzysztof

1517.Gross Celina

1518.Guz Joanna

1519.Gwizdalska Małgorzata

1520.Hibner Sylwia

1521.Ila Justyna

1522.Iwan Marcin

1523.Jaskólski Łukasz

1524.Jędrzejewski Kamil

1525.Kadzikowski Patrycjusz

1526.Kirszenstein Anita

1527.Komorowska Monika

1528.Kordecka Wiesława

1529.Kryła Agnieszka

1530.Kujawska Katarzyna

1531.Kur Tomasz

1532.Leszczyńska Anita

1533.Leszczyńska Sylwia

1534.Linda Sławomir

1535.Lisewski Maciej

1536.Lubiński Tomasz

1537.Mazur Maciej

1538.Melon Natalia

1539.Olszewska Dorota

1540.Ortamn Beata

1541.Pawella Katarzyna

1542.Pestka Marzena

1543.Piernicka Katarzyna

1544.Prabucki Andrzej

1545.Putkowska Patrycja

1546.Rączko Anna

1547.Rękiewicz - Bukowska Anna

1548.Rulewski Marcin

1549.Rynkiewicz Wioletta

1550.Seweryn Joanna

1551.Sierocka Karolina

1552.Siemiatycka Małgorzata

1553.Suchodolski Maciej

1554.Szoska Lucyna

1555.Świtała Ewelina

1556.Watkowski Łukasz

1557.Wiśniewska Martyna

1558.Wójcik Hanna

1559.Zimna Agnieszka

1560.Żmudzińska Barbara

1561.Żuraw Ewa

 

1998

 

1562.Adamczyk Krzysztof 

1563.Alaszkiewicz Monika

1564.Beyer Monika

1565.Bielińska Katarzyna

1566.Bliszczak Krzysztof

1567.Chrzanowski Sebastian

1568.Ciachorowski Andrzej

1569.Cwajda Ingrid

1570.Czechowska Karolina

1571.Dyk Anna

1572.Fasiczka Michalina

1573.Frost Marcin

1574.Haza Bartłomiej

1575.Herman Dagmara

1576.Imianowska Magdalena

1577.Janicka  Marta

1578.Janik Rafał

1579.Jaworska Ewelina

1580.Kaliszewska Emilia

1581.Kamiński Wojciech 

1582.Kierzka Małgorzata

1583.Kłopotek Kamila

1584.Kotlewska Kamila

1585.Kruszyńnski Grzegorz

1586.Kumecka Katarzyna

1587.Kurdyn Barbara

1588.Lemka Tomasz

1589.Lotkowska Joanna

1590.Łepek Dominik

1591.Małecki Michał

1592.Marcinkowska Alicja

1593.Maszner Szymon

1594.Michalikowski Tomasz

1595.Mrozek Aurelia

1596.Muszyńska Daniela   

1597.Myszewska Emilia

1598.Nagajewski Adam

1599.Naumowicz Anna

1600.Pańczyk Joanna

1601.Pawłowska Katarzyna

1602.Pecka Zdzisława

1603.Przybylski Marcin

1604.Pustkowska Magdalena

1605.Rutkowska Joanna

1606.Schmidt Kamila

1607.Siejka Barbara

1608.Stoboy Joanna

1609.Szepler Wojciech

1610.Szwarc  Mariola

1611.Talaśka Maciej

1612.Torłop Łukasz

1613.Wenta Patrycja

1614.Wiecka Dominika

1615.Witczak Jacek

1616.Zibur Damian

1617.Zieliński Arkadiusz

 

1999

 

1618.Badźmierowska Karlina

1619.Bławat Maria

1620.Borowska Magdalena

1621.Braun Monika

1622.Cwajda Justyna

1623.Czapiewska Dorota

1624.Czepirski Marcin

1625.Ćwiklińska Dotota

1626.Damrat Karina

1627.Demska Anna

1628.Derlecka Joanna

1629.Duraj Wioleta

1630.Dybowska Katarzyna 

1631.Felchner Aleksander

1632.Fiedler Arkadiusz

1633.Głogowska Anna

1634.Górka Sylwia

1635.Haase Joanna

1636.Haza Anna

1637.Hibner Tomasz

1638.Imienowski Dominik

1639.Jeziorska Anika

1640.Kalinowska Aleksandra

1631.Karolczyk Kinga

1642.Koitka Anita

1643.Krajnik Marcin

1645.Lemka Leszek

1645.Lewandowski Łukasz

1646.Ligmanowska Kalina

1647.Lotkowski Jakub

1648.Łepek  Jacek

1649.Machlik Kinga

1650.Majewski Piotr

1651.Makowska Agnieszka

1652.Manuszewski Grzegorz

1653.Marula Aleksandra

1654.Mazur Katarzyna

1655.Mączkowska Agnieszka

1656.Michna Przemysław

1647.Mikosz Krystyna

1658.Możuch Paweł

1659.Mrozek Eliza

1660.Nalborska Kamila

1661.Neufeld Marzena

1662.Obremska Joanna

1663.Olszewska  Ewa

1664.Pawella Agnieszka

1665.Pirch Anna

1666.Pomierski Marcin

1667.Portee Krzysztof

1668.Puchała Dorota

1669.Skałbania Małgorzata 

1670.Smukała Emilia

1671.Szarnowska Lucyna

1672.Szczęsna Renata

1673.Szela Dorota

1674.Szymańska Aurelia

1675.Tylko Krzysztof

1676.Wardyn Magdalena

1677.Wysocka Anna

1678.Zaborowski Łukasz

1679.Zakrzewska Ramona

 

2000

 

1680.Baniecka Bożena

1681.Bednarczyk Anna

1682.Białkowska Natalia

1683.Bielicki Piotr

1684.Buławski Maciej

1685.Cymanowski Krzysztof

1686.Czapiewski Łukasz

1687.Cześnik Magdalena

1688.Czyżewski Filip

1689.Doduńska Monika

1690.Dyk Dorota

1691.Fibich Szymon

1692.Gabiec Łukasz

1603.Grucza Dawid

1694.Gerowska Ewelina

1695.Hewelt Paweł

1696.Idziak Magdalena

1697.Janicki Radosław

1698.Koper Adrian

1699.Kotlarz Anna

1700.Kropidłowska Dorota

1701.Lasota Anna

1702.Laskowski Emil

1703.Lehmann Marzena

1704.Lenga Piotr

1705.Lewandowski Karol

1706.Michna Magdalena

1707.Myszkowska Sylwia

1708.Myrda Michał

1709.Nowakowska Zofia

1710.Olenowicz Marta

1711.Owsiak Mariusz

1712.Pankowska Karina

1713.Pańczyk Przemysław

1714.Pawlik Krzysztof

1715.Pliszka Beata

1716.Prądzyński Jacek

1717.Ratajczak Dawid

1718.Ratajczak Ewa

1719.Rękiewicz Magdalena

1720.Rompa Julia

1721.Rybicki Adam

1722.Rzepka Ilona

1723.Sieciński Mariusz

1724.Stanusz Katarzyna

1725.Styller Jarosław

1726.Szachta Bartosz

1727.Szramka Justyna

1728.Tandecki  Adrian

1729.Waśniewska Wioleta

1730.Wiśniewski Jakub

1731.Wiśniewska Joanna

1732.Wosk Krzysztof

1733.Wysocki Karol

1734.Zaturska Agnieszka

1735.Zielińska Karolina

1736.Zieliński Kamil

 

2001

 

1737.Alaszkiewicz Hanna

1738.Baczewska Dominika

1739.Badziąg Michał

1740.Bałdowska Małgorzata

1741.Borowska Beata

1742.Brajsa Małgorzata

1743.Chełstowski Janusz

1744.Chojnacka Justyna

1745.Chrzanowski Andrzej

1746.Chyła Monika 

1747.Czapiewski Jakub

1748.Czarnecki Damian

1749.Czechowska Katarzyna

1750.Ćwikliński Michał

1751.Danielik Andrzej

1752.Dąbek Michał

1753.Dettlaff  Karolina

1754.Duszyński Maciej

1755.Dyląg Damian

1756.Dziadowiec Damian

1757.Fiedler Magdalena

1758.Fiedler Patryk

1759.Gil Tomasz

1760.Grabowska Joanna

1761.Grochocki Łukasz

1762.Grzelińska Katarzyna

1763.Hałas Katarzyna

1764.Hibner Piotr

1765.Jabłonka Joanna

1766.Jarocka Magdalena

1767.Karpiński Cezary

1768.Killich Magdalena

1769.Klasa Dorota

1770.Kosiecka Anna

1771.Kowalczyk Joanna

1772.Kozłowska Kamila

1773.Laskowska Marlena

1774.Lipka Małgorzata

1775.Łobocka Magdalena

1776.Małachowski Przemysław

1777.Mazurkiewicz Bartosz

1778.Mikołajczak Aleksandra

1779.Miśkiewicz Agnieszka

1780.Mizera Katarzyna

1781.Mrozek Robert

1782.Ossowska Agnieszka 

1783.Owsiak Patrycja

1784.Pietrzak Karolina

1785.Pióro Michał

1786.Pruszak Ewelina

1787.Rupa Emilia

1788.Rzymowska Izabela

1789.Samp Miłosz

1790.Sieciński Aleksander

1791.Sikorska Anna

1792.Sikorski Krzysztof

1793.Sobecki Radosław

1794.Solecki Patryk

1795.Szarmach Magdalena

1706.Szepler  Agata

1797.Szwoch Izabela

1798.Świtała Bartłomiej

1799.Świtała Krystian

1800.Trochowski Łukasz

1801.Wasiuk Joanna 

1802.Wielgosz Anna

1803.Wszelak Joanna

1804.Zywert Michał

 

2002

 

1805.Aszyk Joanna

1806.Bednarska Kamila

1807.Białkowska Natalia

1808.Biegała Marcin

1809.Borzyszkowska Karolina

1810.Brzeziński Dawid

1811.Chojnacka Żaneta

1812.Cisewski Sebastian

1813.Czapiewski Wojciech 

1814.Czerwiński Tomasz

1815.Dahlke Mikołaj

1816.Fierka Elżbieta

1817.Gabiec Paweł

1818.Gil Monika

1819.Gorlikowska Małgorzata

1820.Grudniewska Alina

1821.Gunia Karolina

1822.Hołubowicz Karol

1823.Jaszczerski Mariusz

1824.Jutrzenka Aleksandra

1825.Kaczmarczyk Marcin

1826.Knitter Maja

1827.Konopińska Urszula

1828.Konieczna Aleksandra

1829.Koper Iwona

1830.Kowalczyk Monika

1831.Kubacka Pawel

1831.Kwiatkowska Izabela

1832.Laskowski Bartosz

1833.Leszczyńska Karolina

1834.Lichnerowicz Dominika

1835.Litwińska Agnieszka

1836.Łobocka Katarzyna

1837.Mechowski Marcin

1838.Michna Marta

1839.Myszka Adrian

1840.Nowicki Łukasz

1841.Okupski Andrzej

1842.Osowski Maciej

1843.Pawłowska Anna

1844.Piernicki Sebastian

1845.Pielecki Krzysztof

1846.Plutowska Lucyna

1847.Powalska Marieta

1848.Portee Karolina

1849.Pruszyński Karol

1850.Rąbała Agnieszka

1851.Riegel Ilona

1852.Rogalewska Dorota

1853.Ruda Julia

1854.Słomska Małgorzata

1855.Słyszewska Joanna

1856.Szoska Monika

1857.Szwedowski Łukasz

1858.Szwoch Patrycja

1859.Szwoch Paweł

1860.Śledź Katarzyna 

1861.Śledź Mariola

1862.Trepkowska Magdalena

1863.Turzyńska Marta

1864.Walentowska Daria

1865.Waśniewski Adrian

1866.Wątka Małgorzata

1867.Wiklandt Krzysztof

1868.Wilma Dorota

1869.Wiśniewska Hanna

1870.Wójcicka Agnieszka

1871.Zgoda Anna

1872.Zyntek Mariusz 

 

2003

 

1873.Baczewska Anna

1874.Bednarek Izabela

1875.Bzowska Anna

1876.Cejrowska Magdalena

1877.Chmielecka Magdalena

1878.Chraca Emilia

1879.Cyganowska Ksenia

1880.Czerwińska Katarzyna

1881.Dolata Iwona

1882.Dziedziński Łukasz

1883.Dyk Krzysztof

1884.Dylewska Magdalena

1885.Fidos Aleksandra

1886.Filipowicz Alicja

1887.Gapa Anna 

1888.Geiger Justyna

1889.Glock Aleksandra

1890.Gniewkowska Karolina

1891.Góral Krzysztof

1892.Gruchała Magdalena

1893.Grudniewska-Świtała Janina

1894.Gwizdalska Hanna

1895.Gwizdała Krzysztof

1896.Hajduk Łukasz

1897.Hasa Szymon

1898.Idziak Katarzyna

1899.Imienowski Tomasz

1900.Janik Magdalena

1901.Jasińska Karolina

1902.Jelitto Hanna

1903.Kamińska Magdalena

1904.Kasper Anna

1905.Kiedrowska Magdalena

1906.Kloskowska Karolina

1907.Kobyliński Paweł

1908.Kompiel Maciej

1909.Krajnik Bartłomiej

1910.Kropidłowska Iga

1911.Kryła Łukasz

1912.Kukula Anna

1913.Lichnerowicz Joanna

1914.Lipska Aneta

1915.Łapkowska Marzena

1916.Machnikowska Kinga

1917.Machnikowski Krzysztof

1918.Majewska Joanna

1919.Mądrzejewski Rafał

1920.Michna Ewelina

1921.Mierzwa Iwona

1922.Mołodyński Robert

1923.Muszyński Paweł

1924.Myrda Agnieszka

1925.Myrda Anna

1926.Myrda Magdalena

1927.Olenowicz Joanna

1928.Olszewska Anna

1929.Osojca Jakub 

1930.Osowski Adam

1931.Osowski Michał

1932.Ośka Lucyna

1933.Owsiak Szymon

1934.Paprzycka Anna

1935.Pecka Izabela

1936.Penkowska Karolina

1937.Pielecka Anna

1938.Rasmus Magdalena

1939.Reszka Maciej

1940.Rukowska Agnieszka

1941.Sadłowska Małgorzata

1942.Schreiber Małgorzata

1943.Sielski Stanisław

1944.Sikora Agnieszka 

1945.Sobolewska Anna

1946.Sobolewska Kamila

1947.Steba Maria

1948.Szramke Patrycja

1949.Szulc Łukasz

1950.Szumacher Jakub

1951.Szwałek Kamil

1952.Szwedowska Monika

1953.Ślizewska Magdalena

1954.Wachowska Małgorzata

1955.Watkowska Marta

1956.Weroniecki Bartosz

1957.Wesołowska Małgorzata

1958.Wiatrowski Bartosz

1959.Wiecki Piotr

1960.Wilma Dorota

1961.Wójciak Agnieszka

1962.Wysocki Paweł

1963.Zarembska Anna

1964.Zastrożna Karolina

1965.Zielińska Agnieszka

1966.Zielińska-Kłopotek Alicja

1967.Zieliński Michał

1968.Ziółkowska Magdalena

1969.Zyntek Iwona 

 

2004

 

1970.Alfuth Fryderyk

1971.Babiński Łukasz

1972.Badzing Agnieszka

1973.Bieliński Tomasz

1974.Borowska Iwona

1975.Brejska Monika

1976.Cieniuch Joanna

1977.Chrzanowski Piotr

1978.Cymanowski Bartłomiej

1979.Czarnecka Natalia

1980.Dyląg Dawid

1981.Dziadowiec Magdalena

1982.Dziedzińska Paulina

1983.Dzikiewicz Marcela

1984.Freimuth Anna

1985.Gwizdalski Wojciech

1986.Heksel Magdalena

1987.Hibner Milena

1988.Jabłoński Marek

1989.Kajut Remigiusz

1990.Kamrowski Szymon

1991.Kinowska Anna

1992.Kitzermann Anna

1993.Knifel Grażyna

1994.Kondziela Jakub

1995.Konieczny Błażej

1996.Kordecka Agnieszka

1997.Kosecka Agnieszka

1998.Krajnik Ewelina

1999.Kuchta Karolina

2000.Kulpińska Katarzyna

2001.Kupczyk Łukasz

2002.Kwiatkowska Urszula

2003.Laskowski Michał

2004.Lemka Magdalena

2005.Leszczyński Daniel

2006.Lisewski Rafał

2007.Liss Robert

2008.Loks Blanka

2009.Łepek Kornelia

2010.Łobocka Katarzyna

2011.Malinowska Katarzyna

2012.Mankiewicz Katarzyna

2013.Massowa Radosław

2014.Mykowski Kazimierz

2015.Mytlewska Agnieszka

2016.Meyer Anna

2017.Najda Anita

2018.Neubauer Bartosz

2019.Nowicki Jacek

2020.Oborzyńska Dorota

2021.Parteka Krzysztof

2022.Pestka Łukasz

2023.Piaskowska Patrycja

2024.Piątek Anna

2025.Piechowski Igor

2026.Piernicka Ewelina

2027.Piotrowska Emilia

2028.Piotrowska Monika

2029.Podolska Katarzyna

2030.Polaszek Bartosz

2031.Raduńska Ilona

2032.Ratajczak Beata

2033.Rogalewska Ewa

2034.Rybicka Małgorzata

2035.Rybicki Piotr

2036.Rychlicki Michał

2037.Rychłowski Łukasz

2038.Seroka Natalia

2039.Sibilski Tomasz

2040.Skiberowska Katarzyna

2041.Skrzypczak Filip

2042.Smoczyński Damian

2043.Smoczyński Tomasz

2044.Smolińska Anna

2045.Starmach Karolina

2046.Szczęsna Alicja

2047.Szramke Kamila

2048.Szawrc Agnieszka

2049.Szwedowska Izabela

2050.Torłop Emilia

2051.Tylko Agnieszka

2052.Wałaszewska Magdalena

2053.Wanke Łukasz

2054.Wendt Jagoda

2055.Weroniecki Kamil

2056.Widalska Beata

2057.Wiecki Radosław

2058.Wika Adam

2059.Wojtyło Katarzyna

2060.Wolski Jakub

2061.Wójcik Natalia

2062.Wygocka Anna

2063.Ziółkowska Żaneta

 

2005

 

2064.Aksan Justyna

2065.Balcerzak Kamil

2066.Bielecka Marta

2067.Biskup Wioleta

2068.Bober Anna

2069.Borowski Artur

2070.Buchholc Adrian

2071.Bradtke Anna

2072.Cabaj Ewelina

2073.Chmielecki Roman

2074.Chojnacka Justyna

2075.Chojnacka Magdalena

2076.Chyła Justyna

2077.Chyła Magda

2078.Czajkowska Weronika

2079.Czechowski Damian

2080.Demski Wojciech

2081.Deranek Michał

2082.Domachowska Karolina

2083.Engler Marcin

2094.Fleming Maciej

2085.Górka Malwina

2086.Górski Krzysztof

2087.Grabowska Daria

2088.Grzonka Irmina

2089.Imianowska Kinga

2090.Jabłońska Joanna

2091.Jeszka Agata

2092.Kamińska Anna

2093.Karaś Arkadiusz

2094.Kasper Dariusz

2095.Kazubowski Rafał

2096.Klimczak Patrycja

2097.Kosiorek Agnieszka

2098.Król Łukasz

2099.Kubacka Maria

2100.Kukula Tomasz

2101.Kwiatkowska Justyna

2102.Lampka Damian

2103.Laniecki Paweł

2104.Laskowska Emilia

2105.Laskowski Krzysztof

2106.Lemańczyk Jakub

2107.Leszczyński Paweł

2108.Liegmanowska Anna

2109.Ligmanowski Paweł

2110.Łobocka Iwona

2111.Mankiewicz Błażej

2112.Mazurowska Weronika

2113.Mierzwicka Dorota

2114.Mokwiński Maciej

2115.Mółka Małgorzata

2116.Mrozek Karol

2117.Myrda Dominika

2118.Nabakowski Piotr

2119.Neubauer Małgorzata

2120.Neumann Katarzyna

2121.Olszewski Paweł

2122.Osowski Marek

2123.Pawella Marcin

2124.Piontkowski Tomasz

2125.Pleszewicz Agnieszka

2126.Potapska Magdalena

2127.Potulski Grzegorz

2128.Pruszak Łukasz

2129.Przygocki Waldemar

2130.Rataj Artur

2131.Rozwadowska Marta

2132.Ruliński Przemysław

2133.Rynkowski Sebastian

2134.Schwarz Jacek

2135.Siwczak Alina

2136.Smukała Beata

2137.Spadik Kamil

2138.Stoboy Waldemar

2139.Szarmach Emilia

2140.Szatkowska Magdalena

2141.Szczypiński Rafał

2142.Szumacher Michał

2143.Szymborski Dariusz

2144.Świątkowski Tomasz

2145.Świtała Natalia

2146.Tomaszewska Dorota

2147.Truty Monika

2148.Walter Alicja

2149.Werner Remigiusz

2150.Weroniecka Emilia

2151.Wiecki Mateusz

2152.Wileńska Magdalena

2153.Wilma Daniel

2154.Wiśniewski Michał

2155.Włoch Joanna

2156.Wójcik Elżbieta

2157.Wróbel Łukasz

2158.Wyczyński Robert

2159.Zalewska Patrycja 

2160.Zarembska Karolina

2161.Zielińska Magda

2162.Żelazna Paulina

2163.Żuraw Emilia 

 

2006

 

2164.Alfuth Anna

2165.Badziąg Kinga

2166.Bałdowska Emilia

2167.Barabaś Anna

2168.Barabaś Iwona

2169.Baran Marcin

2170.Behrendt Klaudia

2171.Bielińska Joanna

2172.Bieliński Karol

2173.Bobrzyńska Emilia

2174.Borzyszkowski Paweł

2175.Choińska Justyna

2176.Chraca Robert

2177.Ciesielska Natalia

2178.Czapiewski Paweł

2179.Dahlke Natalia

2180.Fidos Michał

2181.Gładykowski Mateusz

2182.Górska Anna

2183.Gretkowska Paula

2184.Guz Małgorzata

2185.Guzik Mateusz

2186.Grzmil Bartłomiej

2187.Hajduk Marcin

2188.Imianowski Bartosz

2189.Iwan Michał

2190.Iwanowska :Patrycja

2191.Jankowski Paweł

2192.Jarzyńska Monika

2193.Jasińska Anna

2194.Jelitto Karol

2195.Kaczkowska Jolanta

2196.Killich Patrycja

2197.Kitzermann Marta

2198.Klatt Przemysław

2199.Kleister Milena

2200.Klozyk Dorota

2201.Kluczewski Radosław

2202.Kocur Kamil

2203.Kordecka Magdalena

2204.Krajnik Natalia

2205.Krajnik Przemysław

2206.Krajnik Szymon

2207.Kraszewska Karolina

2208.Kulas Marcin

2209.Kwiatkowska Emilia

2210.Kwiatkowski Marcin

2211.Lewandowska Dorota

2212.Łakatyszewska Michalina

2213.Łobocka Alina

2214.Meger Małgorzata

2215.Meler Leszek

2216.Mgłosiek Łukasz

2217.Notke Karolina

2218.Nowicka Katarzyna

2219.Owczarzak Maciej

2220.Piernicka Aleksandra

2221.Powalska Weronika

2222.Puczyński Wojciech

2223.Reich Beata

2224.Rekowski Karol

2225.Rogaczewski Sławomir

2226.Roliński Dariusz

2227.Rulińska Julia

2228.Rybka Kamila

2229.Rychlicka Ewelina

2230.Sikorska Joanna

2231.Sikorski Wojciech

2232.Sławińska Karolina

2233.Smolińska Anita

2234.Smolińska  Karolina

2235.Smolińska Katarzyna

2236.Szczepańska Beata

2237.Szczypińska Malwina

2238.Sznajder Monika

2239.Szostak Paweł

2240.Szwoch Jacek

2241.Szwocha Marta

2242.Śledź Katarzyna

2243.Świtała Anna

2244.Talaśka Joanna

2245.Tomczyk Monika

2246.Trzosowska Martyna

2247.Uhlenberg Paulina

2248.Ufniarz Monika

2249.Wachowski Szymon

2250.Walkowska Sabina

2251.Werner Artur

2252.Wojtaś Natalia

2253.Ziółkowska Milena

2254.Zubrzycka Karolina

 

2007

 

2255. Aksan Agata

2256. Bahr Paulina

2257. Bałdowski Paweł

2258. Bałdowski Piotr

2259. Banach Karolina

2260. Bartoszewski Bartosz

2261. Beliński Paweł

2262. Bork Krzysztof

2263. Borris Kamil

2264. Brumirska Katarzyna

2265. Brzezińska Tatiana

2266. Chabowski Łukasz

2267. Chmielecki Dawid

2268. Chojnacka Marlena

2269. Cymanowska Kinga

2270. Ćwiklińska Magdalena

2271. Ćwikliński Rafał

2272. Dąbrowska Martyna

2273. Dembicka Sylwia

2274. Dobieglewska Agnieszka

2275. Domański Robert

2276. Figas Sylwia

2277. Fordon Karolina

2278. Frątczak Wioleta

2279. Gapa Paulina

2280. Górski Mieszko

2281. Grądziel Małgorzata

2282. Gwizdalska Natalia

2283. Izba Grzegorz

2284. Jabłonka Natalia

2285. Janeczek Karolina

2286. Janka Grzegorz

2287. Jaworska Monika

2288. Jaworski Łukasz

2289. Jaworski Radosław

2290. Jęczmień Magdalena

2291. Kamrowski Mateusz

2292. Killich Katarzyna

2293. Kirszenstein Łukasz

2294. Klaus Szymon

2295. Kleina Magdalena

2296. Klimczak Karol

2297. Kluczewska Katarzyna

2298. Kluczewski Adam

2299. Kołosowska Karolina

2300. Konieczny Daniel

2301. Kowalska Anna

2302. Kowalski Mateusz

2303. Krajnik Partycja

2304. Kulas Karol

2305. Kupczyk Krzysztof

2306. Kurdyn Kamila

2307. Kuszyńska Kamila

2308. Kwiatek Maciej

2309. Lemke Tomasz

2310. Litwińska Sabina

2311. Łaniewska Julita

2312. Makowska Małgorzata

2313. Mokwińska Magda

2314. Mrozek Agnieszka

2315. Mrozek Dariusz

2316. Murawska Honorata

2317. Murawska Małgorzata

2318. Nabakowska Joanna

2319. Nojman Małgorzata

2320. Nowakowska Alicja

2321. Nowakowska Jadwiga

2322. Oberski Krzysztof

2323. Pastewski Jakub

2324. Pater Martyna

2325. Piernicki Dawid

2326. Piotrowski Michał 

2327.Potocki Patryk

2328. Putkowska Magdalena

2329. Rogaczewski Mateusz

2330. Rogowska Joanna

2331. Rolnik Teresa

2332. Rozwadowska Małgorzata

2333. Rulińska Monika

2334. Seroka Dagmara

2335. Słomiński Paweł

2336. Smugała Daria

2337. Sulkowska Klaudia

2338. Szambowska Joanna

2339. Szambowska Monika

2340. Szatkowska Joanna

2341. Szołtun Dawid

2342. Tucholski Karol

2343. Walkiewicz Izabela

2344. Wiciak Anna

2345. Winter Joanna

2346. Wojtyło Magdalena

2347. Wójciak Karol

2348. Zieliński Jakub

2349. Zieliński Mateusz

2350. Ziółkowska Katarzyna

2351. Żmudziński Krzysztof

 

2008

 

2352. Balcerzak Paweł

2353. Bałdowska Paulina

2354. Bobek Paweł

2355. Bobin Patrycja

2356. Borowska Justyna

2357. Boschke Dominika

2358. Bresa Kamil

2359. Brzoskowski Bartosz

2360. Chabowski Krzysztof

2361. Chabowski Mateusz

2362. Chojnowska Magdalena

2363. Chrzonowski Krzysztof

2364. Czapiewska Joanna

2365. Cesarz Joanna

2366. Ćwiklińska Dorota

2367. Dahlke Joanna

2368. Dolata Ewelina

2369. Dolata Małgorzata

2370. Domachowska Marta

2371. Elas Żaneta

2372. Engler Magdalena

2373. Frąckiewicz Anna

2374. Gardzielewska Agnieszka

2375. Gawryjołek Rafał

2376. Gola Karol

2377. Góral Tomasz

2378. Górska Hanna

2379. Górzyńska Katarzyna

2380. Grzelińska Natalia

2381. Grzonka Łukasz

2382. Guz Marcin

2383. Gwizdalska Dorota

2384. Haza Katarzyna

2385. Hejmowski Jonasz

2386. Jarzyńska Paulina

2387. Kaliszewska Kamila

2388. Kanabaj Marta

2389. Kasprzak Katarzyna

2390. Kawczyński Jarosław

2391. Kobylińska Magdalena

2392. Kraska Dorota

2393. Kreft Tomasz

2394. Kuchta Przemysław

2395. Kuros Grażyna

2396. Kurowska Paulina

2397. Małodziński Patryk

2398. Marula Szymon

2399. Mądrzejewski Marek

2400. Meske Robert

2401. Miklasiewicz Maria

2402. Mytlewska Beata

2403. Nadrał Arleta

2404. Ochenkowska Justyna

2405. Ośka Tomasz

2406. Pawelec Łukasz

2407. Peikowski Sebastian

2508. Pelplińska Ewelina

2509. Pielecka Anna

2410. Piontek Dawid

2411. Porazik Iwona

2412. Przygocka Joanna

2413. Reszka Weronika

2414. Roagaczewski Rafał

2415. Rutkowski Patryk

2416. Rzepka Kamila

2417. Sielska Małgorzata

2418. Sikorska Dorota

2419. Siwczak Artur

2420. Staśkowski Paweł

2421. Sznajder Anna

2422. Sznajder Karolina

2423. Ścisłowski Rafał

2424. Urban Sandra

2425. Urbańska Dorota

2426. Tutkowska Kamila

2427. Wika Magdalena

2428. Wohlert Krzysztof

2429. Wojtyło Łukasz

2430. Wójciak Karolina

2431. Wójcik Paweł

2432. Zalewska Ewelina

2433. Zieliński Paweł

 

2009

 

2434. Aksan Piotr

2435. Białkowski Paweł

2436. Bujnowska Lucyna

2437. Bykowska Marta

2438. Cejner Miłosz

2439. Chmielecki Jacek 

2440. Chrzonowski Jacek

2441. Chyła Daria

2442. Chyła Sławomir

2443. Czajkowski Mateusz

2444. Czapiewski Adam

2445. Czarnecka Katarzyna

2446. Czechanowska Lucyna

2447. Dawicki Jakub

2448. Dąbrowska Martyna

2449. Drawska Justyna

2450. Drozdowski Bartosz

2451. Dziel Marta

2452. Flemming Angelika

2453. Formela Adrian

2454. Frątczak Łukasz

2455. Golicka Paulina

2456. Górska Alicja

2457. Górski Mikołaj

2458. Groth Kamil

2459. Guz Dorota

2460. Guz Jan

2461. Guz Karolina

2462. Guz Patrycja

2463. Grzywacz Martyna

2464. Gwizdała Marta

2465. Heksel Paulina

2466. Jabłoński Łukasz

2467. Jakuć Patrycja

2468. Kaczkowska Justyna

2469. Kamińska Marlena

2470. Kasprzak Michalina

2471. Kolaska Anna

2472. Kozera Justyna

2473. Krajnik Łukasz

2474. Kraszewski Mateusz

2475. Kropisz Manuela

2476. Krzywdzińska Agnieszka 

2477. Kubik Jakub

2478. Kukafka Tomasz

2479. Kulas Ewa

2480. Kurkowska Anna

2481. Kuros Stanisław

2482. Kusińska Kamila

2483. Kwidzińska Katarzyna

2484. Langowska Dominika

2485. Laskowski Maciej

2486. Lipski Damian

2487. Lisiecka Joanna

2488. Lukowski Łukasz

2489. Łaga Miriam

2490. Meller Magdalena

2491. Muntowska Patrycja

2492. Myrda Marta

2493. Orlikowska Magdalena

2494. Ormanin Magdalena

2495. Peikowska Kamila

2496. Pellowska Joanna

2497. Pirch Joanna

2498. Polec Leszek

2499. Potrykus Małgorzata

2500. Reiske Dariusz

2501. Romanowska Alicja

2502. Rychłowska Marta

2503. Sarna Małgorzata

2504. Sieg Małgorzata

2505. Sławiński Patryk

2506. Stosik Sławomira

2507. Sulkowski Michał

2508. Szarafiński Arkadiusz

2509. Szumała Łukasz

2510. Szymborska Aneta

2511. Tarnowska Małgorzata

2512. Trepkowski Mateusz

2513. Warnke Dawid

2514. Wosk Dariusz

2515. Wróblewska Angelika

2516. Żuk Marta

 

2010

 

2517. Aszyk Paulina

2518. Biegała Anna

2519. Bornowska Wiktoria

2520. Decka Martyna

2521. Dyszer Julia

2522. Engler Alicja

2523. Freda Anna

2524. Gawryjołek Tomasz

2525. Garbulski Radosław

2526. Glazer Magdalena

2527. Górska Dorota

2528. Górska Kinga

2529. Górski Dawid

2530. Grudzień Dorota

2531. Hajduk Joanna

2532. Hajduk Karolina

2533. Hiller Ewelina

2534. Hinz Magdalena

2535. Imianowski Emilian

2536. Karaś Wioleta

2537. Kaszowicz Michał

2538. Kaszuba Rafał

2539. Kirszenstein Justyna

2540. Kolator Robert

2541. Kowalska Patrycja

2542. Kozłowska Dorota

2543. Krajnik Michał

2544. Kret Monika

2545. Kropisz Patryk

2546. Król Agnieszka

2547. Kuchenny Dawid

2548. Kwiatkowska Klaudia

2549. Kwiatkowska Martyna

2550. Laskowska Anna

2551. Lasocka Patrycja

2552. Liczmański Paweł

2553. Malinowska Anna

2554. Malinowska Kinga

2555. Meske Katarzyna

2556. Meyer Piotr

2557. Mierzwicka Patrycja

2558. Murawska Justyna

2559. Muszyńska Magdalena

2560. Myrda Małgorzata

2561. Paluchowski Sebastian

2562. Pielecka Aleksandra

2563. Piotrowska Martyna

2564. Platta Paulina

2565. Pliszka  Robert

2566. Przygoda Wojciech

2567. Puczyńska Anna

2568. Rękiewicz Joanna

2569. Rogaczewska Joanna

2570. Rogaczewska Sara

2571. Rożyńska Barbara

2572. Sakowski Jakub

2573. Sarnowski Mateusz

2574. Szarmach Filip

2575. Szarmach Mateusz

2576. Szczepan Tomasz

2577. Szczypior Jakub

2578. Szołtun Paulina

2579. Urbańska Martyna

2580. Wanke Szymon

2581. Warnke Joanna

2582. Wąchalski Karol

2583. Werner Karol

2584. Willer Agnieszka  

2585. Wiśniewska Magdalena

2586. Wolska Jagoda

2587. Worzała Ewelina

2588. Wycichowski Adrian

 

2011

 

2589. Balicka Judyta

2590. Bałdowski Dawid

2591. Baniecki Leszek

2592. Bednarczyk Patrycja

2593. Beliński Andrzej

2594. Błachuta Dawid

2595. Boschke Magdalena

2596. Brzezińska Paulina

2597. Brzoskowska Magdalena

2598. Cejner Marceli

2599. Cieszyński Dawid

2600. Cyman Weronika

2601. Cyrczak Daria

2602. Eich Dominika

2603. Elas Lucyna

2604. Elbicki Piotr

2605. Fidos Iga

2606. Gretkowska Laura

2607. Grudzień Agata

2608. Imianowski Kamil

2609. Jaworski Dawid

2610. Jędrzejewska Magda

2611. Józwiak Roman

2612. Kaczkowska Marlena

2613. Kaszowicz Maciej

2614. Kaszubowska Agata

2615. Keller Magdalena

2616. Keller Marta

2617. Kelsz Martyna

2618. Kiszewska Daniela

2619. Klawiter Patryk

2620. Kleczkowska Marta

2621. Kleister Anna

2622. Konieczna Magdalena

2623. Kosińska Kamila

2624. Kotlewski Paweł

2625. Krawiec Patrycja

2626. Leczkowski Konrad

2627. Lipinska Magdalena

2628. Łydka Joanna

2629. Małolepsza Paulina

2630. Małolepszy Waldemar

2631. Melcher Nadia

2632. Mgłosiek Małgorzata

2633. Myga Paweł

2634. Najda Honorata

2635. Nalborska Natalia

2636. Oberska Karolina

2637. Olszewska Katarzyna

2638. Ostrowski Mateusz

2639. Pawłowska Kinga

2640. Pelplińska Amelia

2641. Pellowski Adam

2642. Piechowski Łukasz

2643. Piernicki Szymon

2644. Przeperska Natalia

2645. Ratajczak Monika

2646. Reiske Dawid

2647. Resmerowska Patrycja

2648. Rogaczewska Kinga

2649. Rus Żaneta

2650. Rychłowska Klaudia

2651. Sakowska Agata

2652. Sakowski Maciej

2653. Sikora Marcin

2654. Smolarek Żaneta

2655. Smolinski Dawid

2656. Solecka Marta

2657. Swieczkowska Agnieszka

2658. Szczęsny Piotr

2659. Szczyblewska Paulina

2660. Tomczyk Klaudia

2661. Tomczyk Martyna

2662. Torłop Anna

2663. Truskolawski Adam

2664. Urban Wiktoria

2665. Zięba Danuta

 

2012

 

2666. Bielińska Dorota

2667. Bresa Liwia

2668. Buczek Dariusz

2669. Bukowski Marcin

2670. Chabowska Iwona

2671. Chmiel Natalia

2672. Chraca Anna

2673. Dziki Mateusz

2674. Gądek Krystyna

2675. Goleniewska Jagoda

2676. Górska Alicja

2677. Górska Nikola

2678. Gronek Joanna

2679. Gross Grażyna

2680. Hajduk Sebastian

2681. Iwanowska Klaudia

2682. Jabłońska Patrycja

2683. Janicki Paweł

2684. Jeszka Krzysztof

2685. Kamińska Karolina

2686. Kamrowska Agnieszka

2687. Kisicka Karolina

2688. Kitta Karina

2689. Kitzermann Karol

2690. Kleina Angelika

2691. Kobylarz Paulina

2692. Komorowska Marieta

2693. Kukula Sara

2694. Lewandowska Sandra

2695. Liedtke Katarzyna

2696. Lipska Paulina

2697. Lisewska Katarzyna

2698. Malinowski Mateusz

2699. Meske Danuta

2700. Mroziński Dawid

2701. Nadrał Daniela

2702. Narloch Marta

2703. Nowopolska Karolina

2704. Ossowska Karolina

2705. Pielecka Dorota

2706. Pietrasik Kamil

2707. Pirch Katarzyna

2708. Piwowarczyk Krystyna

2709. Ponczek Aleksandra

2710. Prochowska Agnieszka

2711. Puchalska Adriana

2712. Pyrkowska Dorota

2713. Reca Maja

2714. Riegel Kinga

2715. Rogaczewski Tomasz

2716. Rutkowski Mateusz

2717. Seroka Patryk

2718. Sikorska Beata

2719. Szarmach Marta

2720. Szarmach Natalia

2721. Szymczak Karolina

2722. Warnke Paweł

2723. Wąż Paulina

2724. Wentowska Magdalena

2725. Wiśniewska Martyna

2726. Wojcicki Krzysztof

2727. Zalewska Magdalena

 

2013

 

2728. Barański Dawid

2729. Brzeziński Martin

2730. Bugalska Marta

2731. Bukowski Szymon

2732. Czapiewski Radosław

2733. Czapski Adam

2734. Czarnecka Patrycja

2735. Dąbrowska Agnieszka

2736. Dybowska Estera

2737. Falerzynska Martyna

2738. Felska Katarzyna

2739. Hałas Aleksandra

2740. Imianowski Łukasz

2741. Kalisz Syndia

2742. Kalitowska Katarzyna

2743. Kamińska Weronika

2744. Kobyliński Artur

2745. Kozłowski Michał

2746. Krajnik Oskar

2747. Krawczyk Wioleta

2748. Kreja Małgorzata

2749. Kropisz Piotr

2750. Krużycki Mateusz

2751. Kwiatkowska Marta

2752. Lemańczyk Adriana

2753. Leszczyński Kamil

2754. Lica Joanna

2755. Lubińska Klaudia

2756. Marks Magdalena

2757. Mgłosiek Magdalena

2758. Nadolny Kamil

2759. Olczyk Krystian

2760. Paluchowski Przemysław

2761. Pałubicki Maciej

2762. Pastewska Magdalena

2763. Potapska Iwona

2764. Rauchfleisz Patrycja

2765. Rekowski Przemysław

2766. Rybicka Natalia Róża

2767. Rybicka Natalia Sylwia

2768. Ryszkowska Katarzyna

2769. Sarnowska Agata

2770. Seroka Karolina

2771. Sławiński Daniel

2772. Smiszek Julia

2773. Smolarek Przemysław

2774. Smreczak Celina

2775. Spiegel Monika

2776. Szarmach Wojciech

2777. Szatkowska Justyna

2778. Szczeblewska Inez

2779. Wałaszewski Paweł

 

2014

 

2780. Braun Wojciech

2781. Cichocka Natalia

2782. Czarnecka Paulina

2783. Czynszak Klaudia

2784. Dering Klaudia

2785. Dusowska Paulina

2786. Flisikowski Maciej

2787. Gardzielewska Loretta

2788. Gońda Sylwester

2789. Górska Jagoda

2790. Górska Karolina

2791. Górska Klaudia

2792. Grotha Michał

2793. Guz Aleksandra

2794. Huebner Kamil

2795. Jarzębska Karolina

2796. Jeniec Karolina

2797. Kaszowski Krzysztof

2798. Klozyk Dawid

2799. Kluczewska Marta

2800. Kołodziejska Roksana

2801. Kotowski Tomasz

2802. Kowalska Kamila

2803. Kreja Klaudia

2804. Kruszewska Aleksandra

2805. Kuszyńska Natalia

2806. Lemka Adam

2807. Liczmański Wojciech

2808. Litwiński Paweł

2809. Maciejewski Mateusz

2810. Meyer Łukasz

2811. Mollus Kinga

2812. Okrój Daria

2813. Orzechowski Paweł

2814. Paszkowski Szymon

2815. Plichta Mateusz

2816. Ringwelski Bartosz

2817. Rychert Karolina

2818. Salewska Karolina

2819. Smolinska Aleksandra

2820. Szachta Daniel

2821. Went Dawid

2822. Weroniecka Kornelia

2823. Wetta Tomasz

2824. Wohlert Dorota

2825. Zakryś Daria

 

2015

 

2826. Bałdowski Mateusz

2827. Brodnicka Dominika

2828. Brzózkowska Anna

2829. Chojnacka Monika

2830. Cwajda Anna

2831. Czapska Daria

2832. Czarnecka Roksana

2833. Drozdowski Marcin

2834. Gajkowski Patryk

2835. Grzonka Robert

2836. Hajduk Krzysztof

2837. Jabłońska Klaudia

2838. Kaszuba Agata

2839. Keller Paweł

2840. Kwiatkowski Krystian

2841. Mania Marcin

2842. Marchlewska Julia

2843. Narloch Agnieszka

2844. Owsiak Małgorzata

2845. Pióro Mikołaj

2846. Romianowska Karolina

2847. Sakowska Julia

2848. Sierocka Aleksandra

2849. Szczeblewska Dominika

2850. Templer Marlena

 

2016

 

2851. Banaś Agata

2852. Bartoszek Krystian

2853. Borys Adam

2854. Cichocki Szymon

2855. Czapiewska Natalia

2856. Czech Damian

2857. Dembek Paweł 

2858. Domaros Karolina

2859. Drawski Karol

2860. Górski Jakub

2861. Grudnowski Patryk

2862. Kaczmarska Karolina

2863. Kamrowska Aleksandra

2864. Kaszubowski Maciej

2865. Kelsz Sebastian

2866. Kniecicka Klaudia

2867. Konieczny Dawid

2868. Korpuszewska Magdalena

2869. Kuszyńska Agnieszka 

2870. Kwaśniewska Anna

2871. Laniecka Anna

2872. Leszczyński Filip

2873. Lipski Piotr

2874. Lisewska Iga

2875. Łepek Szymon 

2876. Małolepsza Anna

2877. Miesiarczyk Justyna

2878. Mykowska Katarzyna

2879. Neubauer Radosław

2880. Osowska Natalia

2881. Piekarski Paweł

2882. Prinz Sara

2883. Racka Paulina

2884. Radomska Aleksandra

2885. Rolnik Szymon

2886. Seyda Grzegorz

2887. Siciarz Julia 

2888. Solecka Anna

2889. Stoba Karol

2890. Sumowski Dominik

2891. Szachta Daria

2892. Szarmach Natalia

2893. Szymański Patryk

2894. Tissler Paweł 

2895. Tobiański Kamil

2896. Urban Weronika

2897. Wewiórska Dagna

2898. Winter Rafał

2899. Zblewski Kamil

 

2017

 

2900. Bukowska Klaudia

2901. Cybulska Patrycja

2902. Gosk Nikola

2903. Górski Kamil

2904. Górski Mateusz

2905. Gracz Przemysław

2906. Guz Emilia

2907. Guz Paweł

2908. Kaliszewska Aleksandra

2909. Kasprzak Karol

2910. Klimczak Dawid

2911. Krajnik Jakub

2912. Kruszewska Weronika

2913. Lange Adrian

2914. Łaniewska Agata

2915. Muntowski Paweł

2916. Noga Paweł

2917. Pstrong Klaudia

2918. Rogaczewska Klaudia

2919. Rogaczewski Miłosz

2920. Rychert Jakub

2921. Słomińska Sandra

2922. Szczepańska Marta

2923. Sztuka Mateusz

2924. Tuszkowska Magdalena

2925. Wohlert Magdalena 

 


 

Spis powyższy powstał na podstawie analizy szkolnej dokumentacji. 

Do roku 1969 absolwentami byli ci, którzy pomyślnie zdali egzamin dojrzałości. 

Od roku 1971 absolwentami są również ci, którzy otrzymali tylko świadectwo ukończenia liceum ogólnokształcącego, nie przystępując bądź nie zdając matury.

      

Opracowali:

- Bogdan Wiśniewski

- Kamila Kuszyńska

 

Ostatnia aktualizacja 04.09.2017  r.

 

 

 

 

 

2019  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero