ABSOLWENCI

ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ 

W PELPLINIE

 

 

 

2004

 

1.Barwikowska Anna

2.Białkowska Iwona

3.Bradtke Justyna

4.Bukowska Partycja

5.Chrzanowska Ewelina

6.Damrat Magdalena

7.Dembek Kamila

8.Dembicka Marta

9.Dobrzyński Marcin

10.Dudziak Anna

11.Gedowska Żaneta

12.Kalkowska Monika

13.Kluczewska Ewelina

14.Kruszewska Magdalena

15.Krzewiniak Angelika

16.Kuchta Sylwia

17.Leszczyńska Agnieszka

18.Liczmańska Barbara

19.Lukowska Agnieszka

20.Myrda Monika

21.Myszka Iwona

22.Nadrał Michał

23.Ortmann Kamila

24.Pestka Natalia

25.Powalska Justyna

26.Rack Sylwia

27.Szatkowski Marcin

28.Szczerba Barbara

29.Śledź Ewelina

30.Wojciechowska Sylwia

31.Zawiszewska Alicja

32.Zawiszewska Alina

 

 

 

2005

 

33.Biała Anna

34.Bieliński Patryk

35.Bielski Sebastian

36.Brzeziński Patryk

37.Brzoskowski Mateusz

38.Cieniewicz Sławomir

39.Czaja Arkadiusz

40.Diller Katarzyna

41.Fortuna Karolina

42.Gettka Robert

43.Górski Adam

44.Igielski Daniel

45.Janusz Marta

46.Jesionowska Dorota

47.Jędrzejewska Małgorzata

48.Kamińska Sylwia

49.Kaszuba Malwina

50.Klimczak Andrzej

51.Kosiecki Marcin

52.Król Katarzyna

53.Kwiatkowski Karol

54.Lewczuk Marek

55.Litwińska Barbara

56.Mądrachowska Magdalena

57.Moch Mariola

58.Muntowska Izabela

59.Murawska Katarzyna

60.Muział Barbara

61.Muział Łukasz

62.Mytlewski Jarosław

63.Neubauer Wojciech

64.Orłowska Iwona

65.Parka Magdalena

66.Pruszak Anna

67.Rauchfleisz Magdalena

68.Rocławska Martyna

69.Rogaczewska Anna

70.Rychłowski Daniel

71.Styller Magdalena

72.Szczypior Malwina

73.Szela Radosław

74.Szymendera Emilia

75.Tissler Alicja

76.Tramowska Ewa

77.Warczak Elżbieta

78.Weisbrot Marcin

79.Wenta Karolina

80.Wróblewski Dawid

81.Zalejasz Robert  

 

 

2006

 

82. Aszyk Michał

83. Błażek Waldemar

84. Brzezińska Emilia

85. Bunikowska Żaneta

86. Buta Wioleta

87. Ćwiklińska Aneta

88. Dembek Dorota

89. Demska Katarzyna

90. Demska Małgorzata

91. Glńska Katarzyna

92. Głowiński Jan

93. Górska Laura

94. Hejducki Wojciech

95. Jamrowska Barbara

96. Jaszewski Przemysław

97. Judziński Dawid

98. Kazubowska Gabriela

99. Klepinowska Angelika

100. Kreja Piotr

101. Kurdyn Katarzyna

102. Laskowska Natalia

103. Lipski Adam

104. Łosiński Ryszard

105. Malinowska Wioleta

106. Murawska Kinga

107. Orłowska Alicja

108. Piskorski Krzysztof

109. Pontek Anna

110. Rajek Marlena

111. Ratajczak Justyna

112. Rzaniecki Przemysław

113. Sadowski Jarosława

114. Sieniek Honorata

115. Siwczak Justyna

116. Staniszewski Łukasz

117. Szamp Natalia

118. Szczerba Sławomir 

119. Szutta Bartosz

120. Szutta Kamil

121. Szwedo Krystian

122. Szymczak Andrzej

123. Trzosowski Adam

124. Walter Wojciech

125. Wielanek Ewelina

126. Zieliński Jacek

127. Zielke Justyna

128. Zubrzycki Michał

 

 

2007

 

 

129. Balicki Przemysław

130. Białkowska Anna

131. Bobrzyński Marcin

132. Buczkowski Mateusz

133. Chojnacki Bartłomiej

134. Damrat Tomasz

135. Dubiela Patrycja

136. Engler Mariusz

137. Faculak Elżbieta

138. Falgowska Agnieszka

139. Grabowska Wioleta

140. Jabłoński Tomasz

141. Klozyk Marcin

142. Krzemiński Marcin

143. Krusińska Justyna

144. Kurdyn Natalia

145. Leczkowska Monika

146. Leczkowski Krystian

147. Małolepszy Radosław

148. Meyer Wojciech

149. Miesiarczyk Dariusz

150. Mucharska Marta

151. Murawski Łukasz

152. Myrda Karolina

153. Pawłowska Dorota

154. Radzikowski Marcin

155. Romianowska Michalina

156. Rybarski Marcin

157. Seroka Fabian

158. Seroka Natalia

159. Strehlke Wioleta

160. Szablewski Mariusz

161. Szeible Paweł

162. Szutta Łukasz

163. Świderska Joanna

164. Tobiański Paweł

165. Urbański Tomasz

166. Zieliński Bartosz

167. Zieliński Rafał

 

 

2008

 

 

168. Aszyk Michał

169. Balicka Natalia

170. Berlińska Angelika

171. Białkowska Dorota

172. Borowska Ewa

173. Bruchwalski Kamil

174. Brucki Michał

175. Ciesielski Krystian

176. Dmarat Dominika

177. Filcek Marlena

178. Filcek Monika

179. Fleming Emilia

180. Geiger Anna

181. Golicki Paweł

182. Górska Izabela

183. Gwizd Bartosz

184. Klecha Maksymiliana

185. Klepinowski Paweł

186. Kluczewski Sebastian

187. Koss Marlena

188. Krajnik Wojciech

189. Krzewiniak Bartosz

190. Kuleta Sebastian

191. Kulczyńska Krzysztofa

192. Labuda Krystian

193. Leszman Tomasz

194. Lisewski Wojciech

195. Miesiarczyk Janusz

196. Myrda Mateusz

197. Nadrał Paulina

198. Pielecka Katarzyna

199. Powalska Małgorzata

200. Rąbała Katarzyna

201. Siwczak Artur

202. Solecki Mateusz

203. Stacker Mateusz

204. Staśkowski Dawid

205. Szutta Katarzyna

206. Sznajder Patryk

207. Tutkowska Joanna

208. Wilczyński Adam

209. Wojtaś Magdalena

210. Wojtczak Piotr

211. Wójcikiewicz  Mateusz

212. Wójcikiewicz Przemysław 

 

 

2009

 

213.Borys Lucyna

214.Brunka Krzysztof

215.Bugajski Łukasz

216.Bunikowski Bartosz

217.Chraca Robert

218.Czaja Tomasz

219.Dąbrowska Sandra

220.Dobrzyński Rafał

221.Domachowski Przemysław

222.Draszanowska Martyna

223.Górski Krystian

224.Grabowski Artur

225.Hefta Joanna

226.Hefta Magdalena

227.Hejducki Adam

228.Jankowski Adam

229.Jasińska Karolina

230.Kamiński Łukasz

231.Kamrowski Mathias

232.Karaś Jan

233.Killich Kamil

234.Kraszewska Karolina

235.Laduda Michał

236.Leszczyńska Paulina

237.Łowas Patrycja

238.Małolepszy Bartłomiej

239.Mądrachowska Natalia

240.Mądrachowski Damian

241.Netkowski Marek

242.Pruszak Katarzyna

243.Reiske Małgorzata

244.Rybicka Magdalena

245.Szczyblewski Maciej

246.Śmigielski Radosław

247.Tokarz Łukasz

248.Urbański Paweł

249.Werenczak Natalia

250.Widrowska Angelika

251.Wilk Łukasz

252.Wichert Magdalena

253.Wojdyr Piotr

254.Wójciak Krzysztof

 

 

2010

 

255. Bielińska Agata

256. Bonin Michał

257. Brodnicka Kinga

258. Brzegowy Szymon

259. Chabowski Artur 

260. Chojnacki Andrzej 

261. Chraca Anna

262. Cyman Wojciech

263. Dąbrowska Marlena

264. Dąbrowska Aneta

265. Filipowicz Adrian

266. Gliniecki Mariusz

267. Grabowska Monika

268. Grunau Katarzyna

269. Kidoń Katarzyna

270. Kobiera Jacek

271. Kościńska Magdalena

272. Konzorska Karolina

273. Krużycka Magdalena

274. Kurdyn Karol

275. Kwiatkowski Andrzej 

276. Kwiatkowski Rafał

277. Lampka Jan

278. Lepacka Ilona

279. Leszczyński Dawid

280. Lewczuk Łukasz

281. Taternicka Marzena

282. Murawski Patryk

283. Murawski Remigiusz

284. Myrda Łukasz

285. Nabakowski Patryk

286. Netkowska Milena

287. Peikowski Dawid

288. Piątek Łukasz

289. Puchalski Marcin

290. Pustkowski Marcin

291. Rąbała Adam

292. Reszczyńska Martyna

293. Reszka Sebastian

294. Rychłowski Krzysztof

295. Ryszkowski Krzysztof

296. Smętek Mateusz

297. Steinborn Tomasz

298. Sząszor Kamil

299. Szela Aleksandra

300. Śledź Mikołaj

301. Śmigielska Sandra

302. Świtała Mateusz

303. Tandecka Karolina

304. Walkowski Alan

305. Włoch Aneta

306. Woźny Mateusz

307. Woźny Sebastian

308. Wysocki Sebastian

 

2011

 

309. Baranowska Justyna

310. Borkowska Paulina

311. Brejski Paweł

312. Brodnicka Magdalena

313. Brunka Radosław

314. Buczyńska Ewelina

315. Chraca Pamela

316. Dąbrowski Wojciech

317. Dobrzyński Daniel

318. Dyszer Paweł

319. Górzyński Mariusz

320. Kamka Maciej

321. Kapuścińska Paulina

322. Kata Marcin

323. Klepinowska Anna

324. Kreft Daria

325. Księgocka Anna

326. Księgocki Rafał

327. Kwiatkowska Patrycja

328. Lesner Alicja

329. Lewczuk Klaudia

330. Litwiński Sebastian

331. Malinowska Magdalena

332. Malinowski Sylwester

333. Maternicka Ewelina

334. Mądrachowska Agata

335. Mechlińska Joanna

336. Meller Wioleta

337. Niedziela Anna

338. Okrój Dawid

339. Partyka Paulina

340. Pelcer Dawid

341. Pielecki Maciej

342. Pielecki Marcin

343. Pielecki Paweł

344. Pilke Agata

345. Ratajczak Roksana

346. Rauchfleisz Patryk

347. Rychlicki Przemysław

348. Smolarek Magdalena

349. Szczyblewska Justyna

350. Walkiewicz Krzysztof

351. Wielgosz Michał

352. Wójcik Małgorzata

353. Zielińska Ewelina

354. Ziółek Emilia

355. Żurawska Natalia

 

2012

 

356. Babińska Katarzyna

357. Baran Martyna

358. Ciechanowska Dominika

359. Cwiklińska Weronika

360. Cyganowski Piotr

361. Czaja Renata

362. Czapiewski Daniel

363. Decka Radosław

364. Drawski Kamil

365. Eggert Marcin

366. Elsenbach Michaela

367. Gierszewska Sandra

368. Jabłoński Patryk

369. Kaczmarczyk Paulina

370. Kaszuba Maciej

371. Kolasińska Iwona

372. Kozina Kamil

373. Laniecka Agnieszka

374. Lasocki Bartosz

375. Lehmann Paweł

376. Lepacki Maciej

377. Łowas Stanisław

378. Myszewski Jacek

379. Niklewska Magdalena

380. Nowak Patryk

381. Pepliński Mariusz

382. Piotrowska Dominika

383. Platta Patryk

384. Pladwig Paulina

385. Pofelska Paulina

386. Potulski Tobiasz

387. Szutta Paulina

388. Tabor Piotr

389. Tarnowska Joanna

390. Wolska Irena

391. Zielińska Jesica

392. Zubrzycki Damian

 

2013

 

393. Bartelik Michał

394. Bieliński Marcin

395. Borowski Dawid

396. Bryska Ewa

397. Ciesiółka Bartłomiej

398. Czarnecki Krystian

399. Czarnecki Przemysław

400. Demska Katarzyna

401. Dobrzyński Przemysław

402. Ehlert Kamil

403. Etmański Mateusz

404. Faculak Szymon

405. Gil Marcin

406. Górska Martyna

407. Górski Daniel

408. Jabłonka Dawid

409. Jachlewska Klaudia

410. Kościńska Kinga

411. Kotaś Karolina

412. Kozina Bartosz

413. Kozina Tomasz

414. Krzemiński Maciej

415. Kwiatkowski Marcin

416. Laniecka Magdalena

417. Lisewski Marcin

418. Malinowska Paulina

419. Nowak Adrian

420. Nowak Piotr

421. Okęcka Klaudia

422. Parka Mariusz

423. Piątek Daniel

424. Puchała Marlena

425. Ratajczak Wojciech

426. Reszczyńska Dominika

427. Siwczak Bartłomiej

428. Sobolewska Magdalena

429. Szachta Łukasz

430. Szczeblewska Anna

431. Szucki Mateusz

432. Urbańska Sandra

433. Weisbrot Damian

434. Wojdyr Tomasz

435. Wójcik Mikołaj

436. Żurawski Piotr

 

2014

 

437. Aszyk Kamil

438. Badźmierowska Katarzyna

439. Baranowski Paweł

440. Borkowski Oskar

441. Buniek Magdalena

442. Chraca Bartłomiej

443. Demski Krzysztof

444. Dering Miłosz

445. Fleming Paweł

446. Jabłonka Przemysław

447. Jasiński Daniel

448. Karcz Ryszard

449. Kolassa Patryk

450. Kozłowski Miłosz

451. Małolepszy Ireneusz

452. Myrda Krystian

453. Paluchowski Bartosz

454. Pastewski Szymon

455. Ptak Marta

456. Puchalska Karolina

457. Puchała Magdalena

458. Szczygielski karol

459. Szela Krystian

460. Szumała Wojciech

461. Wilma Mateusz

 

2015

 

462. Barabaś Kamil 

463. Borkowska Celina

464. Borkowska Maura

465. Brandt Patryk

466. Chraca Radosław

467. Chrzanowski Patryk

468. Chyła Miłosz

469. Cisewska Irena

470. Czaja Krystyna

471. Ćwikliński Sebastian

472. Drozdowska Agata

473. Ehlert Wojciech

474. Fandrejewska Daniela

475. Górski Robert

476. Gronkowski Mateusz

477. Guz Ewa

478. Gwizdalski Krzysztof

479. Haza Patryk

480. Jakubowski Andrzej

481. Jarzyński Grzegorz

482. Jarzyński Marek

483. Jęczmień Zbigniew

484. Jueppner Amanda

485. Karczewska Wiktoria

486. Kaszubowski Dominik

487. Kieruzel Dawid

488. Kołodziejczyk Daniela

489. Kotowski karol

490. Laskowska Michalina

491. Lewczuk Agnieszka

492. Lewczuk Mateusz

493. Mokwiński Kamil

494. Mróz Leszek

495. Mucharska Paulina

496. Myrda Dawid

497. Nawrocki Paweł

498. Nowak Dorota

499. Orlikowski Piotr

500. Parka Przemysław

501. Pelcer Angelika

502. Prabucka Nikola

503. Prażmowski Marek

504. Rajewska Iwona

505. Rogaczewska Paula

506. Rożyński Remigiusz

507. Rybarski Paweł

508. Sambor Manuela

509. Sztuka Daria

510. Szwager Natalia

511. Szyszkowski Jakub

512. Tarnowski Sebastian

513. Toporowski Piotr

514. Werenczak Sandra

515. Wesołowska Małgorzata

516. Włoch Agata

517. Wojciechowski Sebastian

518. Wrobel Julian

519. Wypych Patryk

520. Zaręba Martyna

 

2016

 

521. Badźmierowska Agata

522. Bartoszewski Robert

523. Barwiak Daniel

524. Boczarski Mariusz

525. Chraca Mateusz

526. Droś Filip 

527. Fasiczka Martyna

528. Freza Sandra

529. Frost Paulina

530. Górski Karol

531. Jabłonka Damian

532. Jarzyński Piotr

533. Jęczmień Mateusz

534. Jordan Klaudia

535. Kaliszewska Weronika

536. Kamrowski Damian

537. Karwasz Kinga

538. Kirschenstein Łukasz

539. Kłos Daria

540. Kropisz Martyna

541. Kwiatkowska Magdalena

542. Laskowska Marta

543. Loda Rafał

544. Lewandowska Patrycja

545. Lubińska Emilia

546. Młodochowski Paweł 

547. Netkowska Patrycja

548. Nowak Magdalena

549. Nowak Sebastian

550. Pelpliński Bartłomiej 

551. Racki Bartłomiej 

552. Rybarska Aleksandra

553. Sadowski Remigiusz

554. Seroka Szymon

555. Skiberowski Kamil

556. Szlęzak Adrian 

557. Szulc Sebastian

558. Szutta Natalia

559. Walkowski Krystian

560. Wichert Michal 

561. Wiśniewska Angelika

562. Wiśniewski Damian

 

2017

 

562. Beling Natalia

563. Białkowska Weronika

564. Borkowska Agata

565. Cierocki Adrian

566. Chrzanowski Szymon

567. Chyła Patryk

568. Czwarna Kacper

569. Ćwiklińska Emilia

570. Demska Justyna

571. Dzienisz Filip

572. Ellert Wiktoria

573. Faculak Jakub

574. Formela Paulina

575. Franczak Marlena

576. Gejbis Patryk

577. Górski Szymon

578. Jakubowski Adrian

579. Jaszewska Marianna

580. Jesionowski Daniel

581. Jęczmień Dominik

582. Kamiński Kamil

583. Kamrowski Paweł

584. Kolassa Kacper

585. Kotaś Patryk

586. Kozłowski Daniel

587. Kriger Patryk

588. Kunicka Martyna

589. Laskowska Agnieszka

590. Magdziarz Filip

591. Neubert Kamil

592. Nowak Piotr

593. Otta Oskar

594. Parka Mateusz

595. Prill Daria

596. Rogaczewski Paweł

597. Rybarska Kamila

598. Smreczak Adrian

599. Sobolewska Aneta

600. Stawikowska Paulina

601. Śliwa Sara

602. Tarnowska Natalia

603. Topolski Daniel

604. Wichert Sonia


 

Opracowali:

- Bogdan Wiśniewski

- Kamila Kuszyńska

 

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2017 r.

 

2019  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Pelplinie  
Photos by Roman Hudzik   Albero